1. Digimon Macera üçlüsü. Film ABD'de İngilizce Tiyatro Gösterimi Aldı

1. Digimon Macera üçlüsü. Film ABD'de İngilizce Tiyatro Gösterimi Aldı

1 geceKulaç OlaylarıEylül ayı için planlanan gösterim

Film dağıtım şirketiOnbir SanatveAyak AnimasyonuÇarşamba günü, Digimon Adventure tri'nin İngilizce versiyonunu yayınlayacaklarını duyurdular. – Bölüm 1: Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sinemalarda yeniden birleşme. Şirketler tek gecelikKulaç Olayları15 Eylül'de 300'den fazla ABD sinemasında gösterime girecek ve ardından büyük şehirlerde ulusal bir tiyatro gösterimi yapılacak.

seslendirme sanatçısı Jeff NimoyÖncedenonaylanmışİngilizler için Tentomon rolünü yeniden canlandıracağını Twitter üzerinden duyurdu.dub.

Digimon Macera üçlüsü. 15. yılını kutlayan proje,Digimon Macera(serinin ilk girişi), toplam altı film olacak. Animenin insan karakterleri orijinal Digimon Adventure'dan tamamen farklı bir Japonca seslendirmeye sahipken, Digimon ortakları aynı Japon kadrosuna sahiptir.ilk filmi,Digimon Adventure üçlü Saikai(Reunion), geçen Kasım ayında Japon sinemalarında vizyona girdi vegevrek rulobaşlamakyayın Akışıdört bölüm olarak aynı gün film. ikinci filmi,Digimon Macera tri.(Belirleme),açıldıJaponya'daki tiyatrolarda üç haftalık bir çalışma için 12 Mart'ta Japonya'da. Crunchyroll başladıyayın Akışı11 Mart'ta dört bölüm olarak film.

üçüncü filmi,Digimon Macera tri., niyetaçık24 Eylül'de üç hafta boyunca Japonya'da ve aynı gün Japonya'da ücretli akış için mevcut olacak. Filmin Blu-ray Disc'i aynı gün sinemalarda, Blu-ray Disc ve DVD'si ise 2 Kasım'da genel vizyona girecek.

Güncelleme: Eleven Arts ve Toei basın bültenlerini güncelledi ve Fathom Events gösteriminin 15 Eylül'de sadece bir gece olacağını bildirdi. Ulusal tiyatro gösterimi Ekim ayı için planlandı, ancak yeni basın bülteninde ulusal tiyatro gösterimi için herhangi bir pencere verilmedi. İngilizce afiş eklendi.


takibiDigimon Macera tri. Anime, Jeff Nimoy'un Tekrarlayan Rolüyle İngilizce Dublaj Aldı