1. Fate/stay night Heaven's Feel Film'in İngilizce dublajlı Fragmanı Yayınlandı

1. Fate/stay night Heaven's Feel Film'in İngilizce dublajlı Fragmanı Yayınlandı

Dub, 5 Haziran'da ABD Tiyatrolarında Başlıyor

Amerika Aniplexiçin tam İngilizce dublajlı bir fragman yayınlıyorFate/stay night: Heaven's Feel I. önsezi çiçeği, Fate/stay night'ın ilk filmi: Heaven's Feel anime filmiüçleme.

Kulaç Olaylarıayrıcaakışfragmanın daha kısa bir versiyonu.

budubniyetprömiyerAmerika Birleşik Devletleri'nde 5 Haziran ve 7 Haziran'da 19:30'da sinemalarda. Yerel zaman. Kulaç Olayları' İnternet sitesi katılan tiyatroların tam listesine sahiptir. Gösterimler özel bonus içeriği içerecektir.ADR Direktörü Tony Oliverve rollerini yeniden canlandıran İngiliz seslendirme kadrosuFate/stay night: Sınırsız Bıçak İşleri.Filmaçıldı14 Ekim'de hem katılım hem de gişe hasılatı ile Japon gişesinde 1 numara oldu. Film, ilk iki gününde ekran başına ortalama 3,226,802 yen (29,000 ABD Doları) karşılığında 413,030,840 yen (yaklaşık 3,69 milyon ABD Doları) 247,509 bilet sattı. ). Film, 3 Aralık itibariyle toplam 1.390.944.580 yen (yaklaşık 12.36 milyon ABD Doları) kazanmıştı.gösterimlerJaponya'da 16 Aralık'ta 30 sinemaya ve Ocak'a kadar uzatıldı. anime deAlınanJaponya'da 4DX ve MX4D gösterimleri 3 Şubat'ta başlıyor.

Filmin Amerika Birleşik Devletleri galası 3 Kasım'da Los Angeles'taki The Theatre At Ace Hotel'de yapıldı. 17 Kasım'da daha fazla sinema filmi gösterime başladı ve gösterimler Aralık ortasına kadar sürecek. Filmekranlı14 Ocak'ta Kanada'da.

Fate/stay night: Heaven's Feel II. kayıp kelebek, ikincifilmüçlemede, bu yıl piyasaya çıkacak.

Tomonori Sudo(Fate/stay night: Sınırsız Bıçak İşleri,Sıfır kaderanimasyon yönetmeni) filmleri yönetiyor veufotableişi canlandırıyor.Yuki Kajiura(Fate/stay night: Unlimited Blade Works tema şarkısı bestecisi, Fate/Zero müziği ve tema şarkısı bestecisi)beste yapmakmüzik.Takahiro Miurastoryboard'ları sağlıyor.Beğenmek gerçekleştirilen ilk filmin tema şarkısı.

'Cennetin Hissi' orijinalden bir rotaKader/kal gecegörsel roman. Rotanın bir manga uyarlamasıbaşlatılanMayıs 2015'te.

Fate/stay night'ın 'Unlimited Blade Works' televizyon anime uyarlamasıgüzergahEkim 2014'te gösterime girdi. İlk Fate/stay night animesi 2005'te gösterime girdi.

Haber ipucu için JRPitures'a teşekkürler.


takibi1. Fate/stay night Heaven's Feel Filminin İngilizce dublajlı Teaser'ı yayınlandı