1. Lightning Returns: Final Fantasy XIII DLC Videosu Kurtarıcı ve Moogle Kostümlerini Sergiliyor

1. Lightning Returns: Final Fantasy XIII DLC Videosu Kurtarıcı ve Moogle Kostümlerini Sergiliyor

Karakterinizi 'Ultimate Savior' veya Moogle peluşlarından yapılmış bir elbise olarak donatın

Square Enix, Perşembe günü Lightning Returns: Final Fantasy XIII rol yapma oyunundaki ilk indirilebilir içerik setini tanıtmak için bir video yayınlamaya başladı.

İlk DLC, her biri giyecek bir kostüm, bir silah ve 400 yen (yaklaşık 4 ABD Doları) karşılığında bir kalkan içeren üç set halinde gelir:

Nihai Kurtarıcı Stili:
Göksel aşınma, Excalibur, Aegis kalkanı

I-Aşk-Moogle Stili:
Moogle Queen aşınması, Moogle Stick, Moogle kalkanıKutsal Kıyafet Stili:
Cosmocrator giyim, Crocea Mors, Abyss Gate

Oyuncular üç seti de tek bir pakette 1.000 yen (10 ABD Doları) karşılığında satın alabilirler.

Yıldırım Geri Dönüyor: Final Fantasy XIII Japonya'da Perşembe günü sevk edildi. oyun olacakvarmakAmerika Birleşik Devletleri'nde 11 Şubat 2014'te ve ardından Avrupa'da 14 Şubat 2014'te.

Oyunu Kuzey Amerika ve Avrupa'da ön sipariş veren oyuncular,Kilidini açYıldırım için ekipman olarak Cloud'un üniforması ve buster kılıcı. Yıldırım da bir Yuna alıyorkostümFinal Fantasy X ve çeşitli samuraylardankostümler, yanı sıra bir Aerith Gainsboroughkostümve Final Fantasy VII'den koruma çubuğu silahı ve Final Fantasy XIV'ten bir Miqo'te kostümü: Oyunun üç şehir devletinden motiflerle kalkanları olan A Realm Reborn: Limsa Lominsa, Gridania ve Ul'dah.

Oyun, Lightning'in hikayesindeki son bölümü temsil edecek. Oyun, dünyanın sonuna kadar 13 günlük bir geri sayıma odaklanıyor ve oyuncuların 13 gün 13 gece içinde insanlığı kurtarması gerekiyor.

Kaynak: 4Oyuncular

Resimler © 2013SQUARE ENIX CO., LTD.