1. Naruto Anime'nin Final Prömiyeri Kanada'nın YTV'sinde

1. Naruto Anime'nin Final Prömiyeri Kanada'nın YTV'sinde

Kuzey Amerika televizyonunun 220. galası ve Cumartesi günü son bölümü

Kanada televizyon kanalıYTVniyet koşmak ilk bölümün 220. ve son bölümü olan 'Departure'ın Kuzey Amerika televizyon prömiyerinarutotelevizyon anime dizisi, 5 Aralık Cumartesi gece yarısı EST/PST. BeriÇizgi film yayın ağıAmerika Birleşik Devletleri'nde 209. bölümden sonra Naruto'nun yeni bölümlerini yayınlamayı durdurdu, son 11 bölüm Kuzey Amerika'da YTV'de gösterildi.

Son yeni Naruto bölümü YTV'de yayınlandığında,PokémonveYu-Gi-Oh! 5D'lerkanalda yeni bölümleri olan tek anime dizisi olacak. Kanal şu ​​anda bölümleri yeniden yayınlıyorÇamaşır suyuveDinozor Kral, ancakGüzel Kürartık programında değil. YTV, Naruto'nun beşinci sezonunun ilk bölümü olan 'A Fierce Battle of Rolling Thunder'ı yeniden yayınlayacak! Cumartesi günü saat 12:30'da 'Kalkış' galasından sonra.

Medyaolduyayın Akışıilk Naruto anime serisinin son bölümleri ve son bölümleriNaruto ShippudenOcak ayından beri devam filmi. Aynı ay, Cartoon Network Bitti Naruto televizyon çalışması veToonami Jet AkışıAmerika Birleşik Devletleri'ndeki akış hizmeti, ana web sitesi Naruto'nun seçilen bölümlerini yayınlamaya devam etmesine rağmen.Disney XDoldukoşmaNaruto Shippūden devam filminin haftalık bölümleridan beriEkim ayında Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Viz Media, hem ilk Naruto anime serisini hem de Naruto Shippūden'i DVD'de yayınlıyor.Haber ipucu için Primus'a teşekkürler.

Resim ©2002Masashi Kishimoto

Güncelleme: YTV şimdi Dinozor Kralı II'yi gösteriyor. Teşekkürler, Buster Blader 126.