1. Space Battleship Yamato 2205 Filminin 1. 14 Dakikası Yayınlandı

1. Space Battleship Yamato 2205 Filminin 1. 14 Dakikası Yayınlandı

Film önümüzdeki Cuma vizyona giriyor

Modern Star Blazers'ın resmi web sitesi:Uzay Savaş Gemisi Yamatoanime remakes ilk 14 dakikayı yayınlamaya başladıUchu Senkan Yamato 2205: Aratanaru Tabidachi- Zenshō -TAKE OFF-, ilki iki Uchū Senkan Yamato 2205: Aratanaru Tabidachi (Space Battleship Yamato 2205: The New Voyage) devamı için planlanan filmler proje , Pazartesi gününde. Web sitesi ayrıca mürettebata katılan altı üyenin bir görselini de yayınladı. Aynı görsel, ikinci film için 8 Ekim'de satışa çıkacak olan MoviTicke Card'ın ön biletinde de yer alacak.

İlk yamato 2205 film, 8 Ekim'de Japonya'da vizyona girecek. Yeniden yapım serisinin önceki filmlerinde olduğu gibi, filmin özel bir baskı Blu-ray Diski, sinema açılış tarihiyle aynı anda, dijital cels ile birlikte hemen satın alınabilecek. 26 Kasım için planlanan ayrı bir Blu-ray Disc ve DVD sürümü.Geri dönen oyuncular şunları içerir (üst sıra, yukarıdaki resimde soldan sağa)Daisuke OnoSusumu olarakKo-dai,takdir etmiyorsunYuki Mori olarak,Houchu OhtsukaShiro Sanada olarak,Koichi YamaderaAbelt Dessler olarak veKikuko InoueStarsha Iscandar olarak.Nobuhiko Okamoto(alt sıra, en sağda) ayrıca Tasuke Tokugawa olarak döner.

Yeni karakterler şunları içerir (alt sıra, ilk dördü soldan sağa)Taşuku Hatanakaaka Ryusuke Evi,Tomo MuranakaMiyako Kyozuka olarak,Kento ItōShigeru Sakamoto olarak veWataru HatanoHeiji Bando olarak.

Motiflerini 1979 özel televizyon programından alıyor.Uzay Savaş Gemisi Yamato: Yeni Yolculuk, yeni iki filmlik projenin hikayesi Beyaz Kuyruklu Yıldız İmparatorluğu ile savaştan üç yıl sonra başlıyor. Ko-dai artık savaş gemisine komuta ediyor yamato yeni bir ekiple başka bir savaşla karşı karşıya kalırlar.

Yıldız Blazers: Uzay Savaş Gemisi Yamato 2199tarafından oluşturulan orijinal 1974 Uzay Savaş Gemisi Yamato serisinin yeniden yapımıdır.Leiji MatsumotoveYoshinobu Nishizaki. İlk kez Japonya'da, 2012'den 2013'e kadar Japonya'da sinemalarda gösterilen yedi filmlik bir dizi olarak, Nisan 2013'te Japon televizyonunda gösterime girdi.Uchū Senkan Yamato 2199: Hoshi-Meguru Hakobuneanime filmi daha sonra 2014 yılında Japonya'da gösterime girdi.

olduğu gibiyamato 2199,Yıldız Blazers: Uzay Savaş Gemisi Yamato 2202devam filmi projesi ilk olarak Haziran 2017'den Mart 2019'a kadar yedi filmlik bir dizi olarak gösterildi. Yamato 2202'nin televizyonuversiyon prömiyeri yapıldıEkim 2018'de Japonya'da.gevrek rulobaşlamakyayın AkışıMayıs 2019'daki anime veeğlenceayrıca başladıyayın Akışıbir İngilizdub.

Kaynaklar: Star Blazers: Space Battleship Yamato anime's İnternet sitesi , komik natalie