1. Ücretsiz! The Final Stroke Filminin Tema Şarkısı, Fragman OLDCODEX'in Ara Vermesi Nedeniyle Beklemeye Alındı

1. Ücretsiz! The Final Stroke Filminin Tema Şarkısı, Fragman OLDCODEX'in Ara Vermesi Nedeniyle Beklemeye Alındı

Vokalist, Makoto'nun sesi, karısının ardından kötü sağlık nedeniyle ara verdiğini duyurduLİSAayrıca tatil ilan etti

Yeni için resmi web sitesiiki parçalıanimefilmprojeÖzgür! son vuruşSalı günü grup nedeniyle açıkladıESKİCODEX's açıklık , ilk filmin 15 Eylül vizyona girmesitema şarkısıbeklemeye alınmıştır. Sonuç olarak, filmin yeni tam fragmanının bu Perşembe günü saat 11:00'de planlanan çıkışı. (10:00 EDT) de iptal edildi.

buÖzgür! franchise'in yapım komitesi, şarkının yayınlanmasını durdurma kararının, yapım komitesi ve OLDCODEX'in plak şirketi personeli arasında yapılan çok sayıda tartışmanın ardından geldiğini açıkladı. Anime ekibi fragmanı tema şarkısıyla yaptı ve bu aşamada müziği Perşembe gününden önce değiştirmek zor olurdu. Bunun yerine, personel Cuma günü filmle ilgili diğer yeni detayları açıklayacak.

Film projesinin resmi Twitter hesabı, Perşembe günkü yeni fragmana geri sayım yapmak için illüstrasyonlar yayınladı, ancak geri sayım şimdi Cuma duyurusunu destekleyecek.Tatsuhisa Suzuki, OLDCODEX'in vokalisti ve Free! Franchise'dan Makoto Tachibana, 4 Ağustos'ta kötü sağlığı nedeniyle eğlence endüstrisi faaliyetlerine ara verdiğini duyurdu. OLDCODEX aynı gün ara verdiğini duyurdu. OLDCODEX'in duyurusundan beş dakika önce, şarkıcıLİSASuzuki'nin eşi olan Suzuki, zihinsel ve fiziksel yorgunluk nedeniyle 'bazı faaliyetlerine' ara verdiğini de duyurdu.

LiSA ve Suzukiilan edildiOcak 2020'de evlilikleri. Haftalık Bunshun dergisi 30 Temmuz'da Suzuki ile bir kadın iş arkadaşı arasında evlilik dışı bir ilişki olduğu iddiasını bildirdi.

Projenin ilk filminin 17 Eylül'de Japonya'da vizyona girmesi planlanıyor ve ikinci bölümün 22 Nisan 2022'de Japonya'da vizyona girmesi planlanıyor. Bir önceki teaser fragmanının açıklaması, filmlerin franchise için 'son bölüm' olduğunu gösteriyor. . Projenin sloganı 'hadi gidelim, zafer sahnesine'.

OLDCODEX'in filmin tema şarkısının adı 'Heading to Over - Version:Free! -' ve adından da anlaşılacağı gibi, bu üçüncü televizyon anime sezonu için açılış tema şarkısının yeniden çevrimi.

Eisaku Kawanamifilmi yönetmek için franchise'daki önceki kurulumlardan dönüyorKyoto Animasyonu.Nobunaga ShimazakiHaruka Nanase olarak geri dönüyor. OLDCODEX (şimdiki değeri)performansilk filmin tema şarkısı.

Franchise'ın en son girişiÖzgür! ~Dünyaya Giden Yol~ Yume(Dream) 5 Temmuz 2019'da açıldı ve bir 'yeniden inşası' idi.Özgür! Geleceğe Dalıştelevizyon anime dizisinin yanı sıra yeni filme bir 'köprü'.

Ücretsiz! Iwatobi High School Swim Club ile ilgili franchise, 2013, 2014 ve 2018'de yayınlanan üç televizyon anime sezonunu içerir.Yüksek hız! -Özgür! Başlangıç ​​Günleri-2015'te vizyona giren prequel filmi.Özgür! Film -Zamansız Karışık- The BondveÖzgür! Film - Zamansız Karışık - SözDerleme filmler sırasıyla Nisan 2017 ve Temmuz 2017'de vizyona girdi. buÖzgür! -İşaretlerinizi Alın-kısa öykülerden oluşan omnibus filmi daha sonra Ekim 2017'de gösterime girdi.

Kaynak: Ücretsiz! Son İnme filmlerinin İnternet sitesi aracılığıyla Ota-Suke