19. Animatör Expo Kısa Filmi Kazuya Tsurumaki, Hajime Ueda'nın 'Gündüz Cuma yapabilirim!'

19. Animatör Expo Kısa Filmi Kazuya Tsurumaki, Hajime Ueda'nın 'Gündüz Cuma yapabilirim!'

öldür la öldür'sSuşiYaklaşan kısa film için animasyonu yönetiyor

Japonya Animatör Fuarı,projehaftalık anime şortlarıHideaki Anno'sStüdyo Kharave medya şirketiDango, meydana çıkarmak Pazartesi günü 19. kısa olacakKazuya TsurumakiveHajime UedaDaha fazla' 'Gündüz Cuma yapabilirim!'

Tsurumaki (EvangelionFilmleri yeniden inşa et), kısa filmin storyboard'unu yönetiyor ve yönetiyor ve Ueda (Q-ko-chan) planlamadan sorumludur.Almak(Katanagatarca) karakterleri tasarlıyor,Suşi(öldür la öldür) animasyonu yönetiyor veToshiaki Ihara(Tam Metal Panik!) sorumlu olanmekanik tasarım.

Japan Animator Expo hikayeyi şöyle anlatıyor:Günlük. Purikura çıkartmaları. Mavi-beyaz 3. Gezegen İdaresi Antlaşması Ordusu. sabah 7.00. Üçgen durumu. Kamuflaj deseni. Gizli kızarmış ekmek. 1088. Bağımsız Mobil Müfreze. SaHa E233. Otsu Yabancı Lejyonu yazın. Canavar-araç. 'Merhaba millet.' Kamp ateşi. Pan-galaktik nadir kristal Ikemeshium. Göz yaşları.

Kısa Cuma günü gösterime girecek.

Bu sezonun kalan şortlarıDahil etmek:

  • 'Ibusekiyoruni' (Kasvetli Bir Gecede)Tadashi Hiramatsuve Sakaki Sazanami
  • 'Guzou Sen'iki' (Idol Warzone) byIkuto YamashitaveKazuhiro Furuhashi
  • '2 katilin 2'si' tarafındanKazuto Nakazawa
  • 'Bikachō Shinshi Kaikoroku' (Aşık Bir Beyefendinin Anıları) tarafındanMoyoco Yılıve AЯTRA eğlencesi
  • Ōtarō Maijō tarafından 'Hammerhead' veMahiro Maeda

Bu sezonun daha önce yayınlanan kısa filmleri arasında şunlar yer alıyor:Kanyonyönetmen Mahiro Maeda tarafından,Mach Hızıyla Seks ve ŞiddetileStüdyo Tetikleyici'sHiroyuki Imaishi,Obake-chan(Küçük Hayalet) tarafındanShigeto Koyama,Tsukikage no TokyoSuda51 tarafından veTakanobu Mizuno,Üç Düşmüş Şahit(Sanbon no Shogensha) tarafındanSatoru Utsunomiya, veOchibi'nin Günlüğütarafından Moyocco Anno veMasashi Kawamura.

Hideaki Anno, Dwango President ile birlikte tüm proje girişiminin baş yapımcısı olarak görev yapıyor.Nobuo Kawakamive aynı zamanda '(Tor)-kun' imaj karakter maskotunu da tasarladı. Ghibli'nin kurucu ortağıHayao Miyazakibaşlık logosunu yarattı ve Ghibli'nin kurucu ortağıToshio Suzukirenklendirdi. Şortlar çoğunlukla seslendirme yeteneğine sahiptir.Ranma ½veKovboyyardımcı yıldızlarKouichi YamaderaveMegumi Hayashibara.

Resim © nihon animatör mihonichi LLP