2. Death Note Müzikal İngilizce Şarkı Özellikleri Ryuk, Rem

2. Death Note Müzikal İngilizce Şarkı Özellikleri Ryuk, Rem

Eric Anderson ( Güney Pasifik, Sapıkça Çizmeler ), Carrie Manolakos ( Mamma Mia!, Kötü ) ölüm tanrıları olarak şarkı söyle

bu ikinci Frank Wildhorn'dan tam İngilizce şarkı Ölüm notuMüzikal Eric Anderson tarafından söylendiği gibi ( Güney Pasifik, Sapıkça Çizmeler ) ve Carrie Manolakos ( Mamma Mia!, Kötü ), çıkış yaptı internet üzerinden. Anderson ve Manolakos, ölüm tanrıları Ryuk ve Rem olarak şarkı söylüyorlar. Şarkı İngilizce olmasına ve İngiliz aktörler tarafından söylenmesine rağmen, şu anda müzikalin İngilizce versiyonu hakkında bir kelime yok.

Eric Anderson, şarkıyı Wildhorn ile Aralık ayında kaydettiğini tweetledi.

Stüdyoda elma yemek @FrankWildhorn , sesini yaratan #Ryuk için #Ölüm notu Müzikal. @dnmusical pic.twitter.com/mVsS35ChPf- Eric Anderson (@bukalemunaktör) 18 Aralık 2014

Death Note'un yaklaşmakta olan sahne müzikali, Eylül ayında kostümlü ana kadrosunu açıkladı. Yapım ayrıca resmi adını duyurdu: Death Note The Musical. Oyuncular şunları içerir:

  • Kenji Uray(Aoi Hono,Kamen Binici Kuuga,Ayın denizci erimüzikaller) veHayato Kakizawa(Kargalar Patlar,2)olarakHafif Yagami (paylaşılan rol)
  • Teppei Koike(Gökşen,Filmi Seviyorum,Tofu Kozo) dahi dedektif L olarak
  • Fūka Yuzuki (canlı aksiyon) Shinigami-kun ) Kütle olarakdört
  • Ami Maeshima(SÜPER☆KIZLARidol) Sayu Yagami olarak
  • Megumi Hamada Rem olarak
  • Kotaro Yoshida( Hanako'dan Anne'ye, YAPABİLİRİM ) Ryuk olarak
  • Takeshi KagaSōichiro Yagami'den

Kaga, live-action Death Note filmlerindeki Sōichirō Yagami rolünü yeniden canlandırıyor. Light Yagami rolünü paylaşan Japon oyuncular Kenji Urai ve Hayato Kakizawa geçen yıl yayınlanan bir videoda 'Bunshiten' (Junction) şarkısını söylediler.

Jiji BasınTeppei Koike (L) ve Fuku Yuzuki'nin (Misa) şarkı performanslarını gösteren daha uzun bir video yayınlandı.

Whitney Houston ('Where Do Broken Hearts Go?') ve Natalie Cole tarafından söylenen şarkılarla tanınan Amerikalı besteci Frank Wildhorn, Death Note müzikalinin müziklerini üstleniyor. Japon hükümetinin Mor Kurdeleli Madalyası sahibi Tamiya Kuriyama yönetiyor. Jack Murphy (İç Savaş, Rudolf, Carmen, Harikalar Diyarı,Monte Kristo Kontu) sözleri yazıyor ve Ivan Menchell ( Mezarlık Kulübü, Chitty Chitty Bang Bang, Bonnie ve Clyde ) senaryoyu yazıyor. Jason Howland müzik süpervizyonu, aranjmanları ve orkestrasyonlarından sorumlu.

Müzikal, 6 Nisan - 29 Nisan tarihleri ​​arasında Tokyo'daki Nissay Tiyatrosu'nda gösterilecek. Ardından Mayıs ayında Osaka ve Nagoya'ya gidecek. Temmuz-Ağustos ayları arasında Güney Kore'de de yayınlanacak, ancak farklı bir oyuncu kadrosuyla.

İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal doğaüstü gerilim mangası olan Light adlı bir genç, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar. 12 ciltlik manga yayınlandıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışı2003'ten 2006'ya kadar dergi. Manga, Japonya'da şimdiden üç canlı aksiyon filmine ve bir televizyon anime dizisine uyarlandı.MedyaDeath Note mangasını, anime serisini ve bir spinoff romanını yayımlarken, onun Viz Pictures iştirakipiyasaya sürülmüşenüçAmerikan sinemalarında canlı aksiyon filmleri.

Haber ipucu için Taylor Tracy'ye teşekkürler