2 Fighters for Love Bölümlerinden 1'i Yayınlanmayacak

2 Fighters for Love Bölümlerinden 1'i Yayınlanmayacak

savaşçıAnimenin devamı 6 Mart'ta Tokyo'da gösterilecek

Japon yayıncıTBSve King Records'Starchild Kayıtlarıetiket meydana çıkarmak Cuma günü yepyeni iki bölümden biriaşk için savaşçıanime devamı televizyonda yayınlanmayacak. Bunun yerine, tüm devam filmi olacak ekranlı ilk resmi sırasındasavaşçı6 Mart'ta Tokyo'daki Odaiba Cinema Mediage tiyatrosunda gerçekleştirilecek olan etkinlik.Marina Inoue(Natsuru Seno),Yui Horie(Akane Mishima),sen Asumi'sin(Mikoto Kondo),Megumi Nakajima(Kaede Sakura) veMamiko Noto(Norainu Chissoku) ile birlikte etkinlikte görünecekMinami Kuribayashi, ilk savaşçı anime ve aşk için savaşçı için açılış tema şarkılarının şarkıcısı.

HikayesiToshihiko TsukijiOrijinal Kämpfer hafif roman serisi, savaşlara 'Käm' olarak katılmak için istemeden seçildiğini keşfeden sıradan bir lise çocuğu olan Natsuru Seno'ya odaklanıyor. pfer.' Ayrıca, güçlerini savaşta kullanabilmesi için bir kızın vücuduna sahip olması gerekir.

TBS ilan edildi Pazartesi günü, televizyonda yayınlanan tek Kämpfer für die Liebe bölümünü 31 Mart'ta yayınlayacağını ve ağ bağlı kuruluşlarının 7 Nisan ile 23 Nisan arasında da aynı şeyi yapacağını duyurdu.Hafif roman serisine dayanan yeni bir proje ilk olarakilan edildiAğustos ayında Tokyo'daki TBS Anime Festa etkinliğinde. Hafif romanlar zatenesinlenilmişgeçen yıl bir televizyon anime dizisi ve aşk bölümleri için iki savaşçıservisönceki televizyon animesinin 13. ve 14. bölümleri olarak.

Resim © Toshihiko Tsukiji,Medya Fabrikası/Zōmotsu Hayvan Şirketi