2. Parasyte Live Action Filminin Önizleme Videosu Bump of Chicken Song

2. Parasyte Live Action Filminin Önizleme Videosu Bump of Chicken Song

son filmiHitoshi IwaakiBilim kurgu mangası 25 Nisan'da açılıyor

Film dağıtıcısıOKiseijū Kanketsu-hen için ikinci bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı (parazit: Nihai Senet)filmCuma gününde. video özellikleriTAVUK YUMUŞAKbitiş teması şarkı 'Koloni.'

Metin: Sonunda, son belirleyici savaş
Adam: Dünyayı yiyen parazitler insanlar!
Migi: Shinichi, sanırım seninle ayrılacağım.
Metin: şok edici ve dokunaklı sonuca doğru—
Shinichi: Korumak istediğim bir şey var...
Kadın: Sağlıklı bir çocukçok gülümsüyor...
Kadın: Shinichi, küçük hayatların bile önemli olduğunu düşünen bir insan!
Shinichi: Migi!!
Migi: Acele et ve git!
Anlatıcı ve Metin: Kiseijū Kanketsu-hen
Anlatıcı: Sevdiklerini koruyabilir misin?

BUMP OF CHICKEN ayrıca 'Parade'ı da seslendirdi.temailkine parazit film.

Şota Sometani(canlı aksiyonxxxHOLiC,Tüm Esper Dayo!) filmlerde Shinichi Izumi olarak rol alır,Eri Fukatsu(Onnanoko Monogatari) Ryoko Tamiya'yı oynuyor veAi Haşimato(Blood-C: Son Karanlık, live-action Bir diğeri, Sadako 3D) Satomi Murano'yu oynuyor. Oyuncu kadrosu daözellikleri Tadanobu AsanoGoto olarak,Masahiro HigashideHideo Shimada olarak, Miko Yoki, Nobuko Izumi olarak,Haziran KunimuraHiram olarak,Kazuki KitamuraTakeshi Hirokawa olarak,Hirofumi AraiUragami olarak,Pierre TakiMiki olarak veNao OmoriKuramori olarak.Sadao Abeayrıca Migi'nin sesi olarak rol alıyor.Takashi Yamazaki(canlı aksiyonUzay Savaş Gemisi Yamato,Daima: Üçüncü Caddede Gün Batımı) filmleri yönetmektedir. Ryūta Kosawa (Always: Sunset on Third Street, Shōnen H) filmlerin senaryolarını yazıyor. İlk film 29 Kasım'da Japonya'da, ikinci film ise 25 Nisan'da vizyona girecek.

bu parazit manga daAlınanbir televizyon anime uyarlaması olanprömiyeri yapıldıüzerindeNTVgeçen Ekim.gevrek rulodır-diryayın AkışıJaponya'da yayınlanan dizi.