2014 Naruto Filmi Başlığı 'The Last', 6 Aralık'ta Kalacak

2014 Naruto Filmi Başlığı 'The Last', 6 Aralık'ta Kalacak

Manga yaratıcısıMasashi Kishimoto2 yılda 1. filmi tasarlar, tasarlar, denetler

Bu yılki 35. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü bir sonraki derginin başlığını ve açılış tarihini açıklıyor.naruto film.Son -Film Naruto-6 Aralık'ta vizyona girecek. Bu, iki yıl içindeki ilk Naruto filmi olacak ve orijinal manganın 15. yıldönümünü kutlayan daha büyük 'Naruto Shin Jidai Kaimaku Projesi'nin (Naruto'nun Yeni Çağ Açılış Projesi) bir parçası.

Manga yaratıcısıMasashi Kishimotofilmin orijinal hikayesi, karakter tasarımları ve baş hikaye süpervizörü olarak tanınır. Özellikle filmdeki baş karakter için yeni tasarımlar çiziyor. Dergi, 'Ramen Ichiraku' başlıklı bir dizi tasarım için şunları not ediyor: 'Naruto'nun vücudu çok tonlu, saçları kısa kesilmiş ve ifadesi bir yetişkin gibi.'

Filmin teaser fragmanının 15 saniyelik versiyonu gösterim sırasında yayınlanacak.Naruto Shippudentelevizyon animesi 31 Temmuz'da yayınlanacak. Ardından, tam sürüm 1 Ağustos'ta sinemalarda yayınlanmaya başlayacak. Ayrıca, gelecek yıl Japonya'da bir Naruto sergisi açılacak.2004'ten 2012'ye kadar her yıl yeni bir Naruto filmi çıktı. Dokuzuncu film,Ninja Yolu: Film Naruto,açıldıTemmuz 2012'de Japonya'da veolduen yüksek hasılat yapan filmfranchise.Medyasahip olmakpiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki birkaç film veSunmakNinja'ya Giden Yol: Naruto the Movie 29 Ağustos'ta belirli şehirlerde.