2015 Japon Film Festivali Avustralya ve Yeni Zelanda'yı Geziyor

2015 Japon Film Festivali Avustralya ve Yeni Zelanda'yı Geziyor

2015 Japon Film Festivali için Avustralya ve Yeni Zelanda'daki tüm filmler ve etkinlikler açıklandı ve birçok gösterim için biletler açıldı;
Japon Film Festivali, Ekim ve Kasım aylarında Avustralya ve Yeni Zelanda'da yeniden başlıyor. Ana program, 3 Ekim'de Sidney'de JFF Classics gösterimleriyle başlayan ve Canberra, Brisbane, Perth, Fremantle, Adelaide, Sidney ve Paramatta'da 6 Ekim'de Melbourne'de sona erene kadar Avustralya'daki dokuz farklı yeri kapsayacak. Aralık.

JFF ayrıca, Ağustos ayında Darwin'de başlayan ve Hobart, Bunbury, Cairns, Townsville, Christchurch, Wellington'da devam eden ve Kasım ayında Auckland'da sona erecek bir mini program yürütüyor.

Festivalin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Bu yılki festival için çok sayıda gösterim var, bu nedenle doğru ve güncel bilgiler için JFF web sitesini ziyaret etmeniz daha iyi olur, festival tarihlerinin ve yerlerinin tam listesi görüntülenebilir. burada . Festivalin başlıca etkinliklerini nerede gerçekleştireceği listesi ise şu şekilde;  • 14 – 18 Ekim: Kanberra - Capitol Sinemaları Manuka
  • 21 – 25 Ekim: Brisbane - Etkinlik Sinemaları Brisbane City Myer Center
  • 28 Ekim – 1 Kasım: Perth - Hoyts Atlıkarınca
  • 29 Ekim – 1 Kasım: Fremantle - Hoyts Binyıl
  • 30 Ekim – 8 Kasım: Adana - Merkür Sineması
  • 5 – 15 Kasım: Sidney - Etkinlik Sinemaları George St
  • 6 – 15 Kasım: Parramatta - Etkinlik Sinemaları Parramatta
  • 26 Kasım – 6 Aralık: Melbourne - ACMI ve Hoyts Melbourne Merkez

Sunulan çeşitli ve ilginç Japon sineması yelpazesi varken, listemizi hem Animasyon filmleri hem de Anime ve / veya Manga'yı uyarlayan filmlerle sınırladık;


Görseller © 2014-2015Hinako Sugiura• MS.HS
/SarusuberiFilm Ortakları

Bayan Hokusai

1814 ve Edo şehri, köylülerin, samurayların, kasabalıların, tüccarların, soyluların, sanatçıların, fahişelerin ve hatta belki de doğaüstü varlıkların en kalabalık evlerinden biridir. İki sakin, son derece başarılı sanatçı Tetsuzo ve 23 yaşındaki yetenekli kızı O-Ei. Tetsuo, Katsushika Hokusai olarak dünya çapında beğeni topluyor, ancak çok azı ona yardım eden kızı 'Bayan Hokusai'yi bilirdi.

tarafından filmKeiichi Hara(Coo ile Yaz Günleri, Renkli), Hinako Sugiura'nın beğenilen tarihi mangası Sarusuberi'yi (kelimenin tam anlamıyla: Crape Myrtle) uyarlıyor.Anne Watanabe yıldızlarünlü ukiyo-e ressamı Hokusai'nin kızı O-Ei rolünde.

Diğer döküm üyeleri şunlardır:Yutaka Matsushige(canlı aksiyonKodoku gurme yoktelevizyon dizisi, canlı aksiyondedektif Conanfilm),Gaku Hamada(canlı aksiyonuzay kardeşlerfilm),Kengo Kora(Prenses Kaguya'nın Hikayesi, canlı aksiyonsolaninfilm),Haziran Miho(canlı aksiyonEjderha ZakuraTelevizyon dizileri),Shion Shimizu(Ganbare! Lulu Lolo - Minik İkiz Ayılar),Michitaka Tsutsui(canlı aksiyonKiki'nin Teslimat Hizmeti (film) ,Kumiko Asou(Renkli, canlı aksiyonkaşarfilm, canlı aksiyon Space Brothers filmi) veDanshun Tatekawa.

Hinako Sugiura ilk mangasını 1980 yılında deneysel dergi Garo'da yaptı ve Japonya'nın Edo dönemiyle ilgili girift bir şekilde araştırılmış tarihi hikayelerle damgasını vurdu. Eşsiz hikaye anlatımı 1984'te Japonya Karikatürcüler Derneği Ödülü'nü ve 1988'de Bunshun Manga Ödülü'nü kazandı. Manga Sunday dergisinde Sarusuberi'yi seri hale getirdi (Jitsugyo no Nihon Sha, Ltd.) 1983'ten 1987'ye kadar.Geçti2005 yılında 46 yaşındayken

Miss Hokusai Kuzey Amerika prömiyerini yaptı.Fantasia Uluslararası Film Festivali14 Temmuz-5 Ağustos tarihleri ​​arasında Montreal'de düzenlenen film, Asya'nın en iyi uzun metrajlı filmi olan Diziler Ödülü'nü aldı.Satoshi KonEn iyi animasyon filmi ödülü ve en iyi animasyon filmi için Altın İzleyici Ödülü. Film ayrıcakazanmakHaziran ayında 39. Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali'nde Resmi Uzun Metraj Film Yarışması'nda Jüri Ödülü.

Miss Hokusai 9 Mayıs'ta Japonya'da açıldı veÜretim I.Gdünya çapında dağıtım ve satış yapıyor.Anime Sınırlıniyetserbest bırakmakFilm, Blu-ray Disc ve DVD'de yayınlanmadan önce Ekim-Kasım aylarında İngiliz sinemalarında.EUROZOOMFransa'da filmin lisansını aldı ve şirket filmi 2 Eylül'de göstermeye başladı.

Şu anda Bayan Hokusai için Avustralya'da herhangi bir distribütör bilmiyoruz.

Film Canberra, Brisbane, Perth, Adelaide, Parramatta, Sydney ve Melbourne'de gösterilecek, ne zaman ve nerede olduğu hakkında daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. burada .


Resimler ©Yasuhiro Yoshiura/
Sakasama Film Komitesi

Patema Ters

Tüm hayatını tüneller ve kuyulardan oluşan sonsuz bir yeraltı dünyasında yaşayarak geçiren Patema, yasak 'tehlike bölgesi' dışında her yerde, dünyasının anlatılmamış derinliklerini keşfetmekten keyif alır. Ancak Patema'nın merakı onu yener ve bakıcısının en iyi dileklerine rağmen bölgeye girer ve tavanda duran genç bir çocuk olan Eiji'yi bulur. Eiji'nin başka bir dünyadan olduğu ortaya çıkar ve birlikte kendi dünyalarını alt üst edecek bir sırrı keşfedeceklerdir.

Başlangıçta dört bölümlük 7 dakikalıkÇÜNKÜdenilen diziTers Patema: Günün Başlangıcı, atiyatro uyarlaması2012 Noel Günü'nde duyuruldu. Yasuhiro Yoshiura, senaryoyu oluşturmaya ve uyarlamayı yönetmeye başladı.Mor İnek Stüdyosu Japonya. Film, Ekim 2013'te Edinburgh'daki Scotland Loves Animation festivalinde hem Jüri Ödülü hem de seyirci ödülünü kazandı ve İngiltere'de gösterime girdikten sonralisans sahibiAnime Limited koştuKickstarter'Patema Inverted - Ultimate Edition'ı finanse etmek için.GKIDSKuzey Amerika için Patema Inverted lisansı aldı.

Patema Ters (önceki değeri)ekranlıGeçen yıl Melbourne Uluslararası Film Festivali kapsamında yönetmen Yasuhiro Yoshiura'dan bir soru-cevap ile.Hanabefilmi Avustralya için lisansladı ve Aralık 2014'te gösterime girdi, DVD veya Blu-ray'i web sitelerinden satın alabilirsiniz. İnternet sitesi .

Film, Bunbury, Cairns ve Townville'deki JFF Mini programının bir parçası olarak gösterilecek, daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. burada .


© 2015 “Hana ve Alice Vakası” Film Ortakları

Hana ve Alice Vakası

'Alice yeni bir şehre yeni taşındı ve şimdiden ayrılmak istiyor. Bir sınıf arkadaşının “Judas”ın elinde kaybolduğuna dair gizemli söylentileri duyduktan sonra Alice, yeni yatak odasının bir zamanlar kayıp çocuğa ait olduğunu fark eder. Ama yan kapıdan içeri kapatılan Hana, onun hala hayatta olduğuna inanıyor.' - JFF Web Sitesi

Hana'dan Alice Satsujin Jiken'e(The Case of Hana & Alice), ilk Hana & Alice canlı aksiyon filminde iki bayan lise liderinin nasıl tanıştıklarının hikayesini anlatacak. 51 yaşındaki yönetmenShunji Iwai(All About Lily Chou-Chou, Swallowtail Butterfly) orijinal 2004 canlı aksiyon filmini tasarladı, yazdı ve yönetti.

Orijinal film, iki liseli kızın ilk aşkını ve arkadaşlığını anlatıyordu ve her iki aktris için de çığır açan bir performanstı. 29 yaşındaki Hana ve Alice'in iki başrol oyuncusuYu Aoi(canlı aksiyonRurouni Kenshinfilmler,Tekkonkinkreet,Kırmızı cizgi) ve 27 yaşındaAnne Suzuki(vapur çocuğu,Pokémon 4Ever, canlı aksiyonİlk D), anime filminde seslendirme sanatçısı olarak sırasıyla Alice ve Hana rollerini yeniden canlandıracaklar.

Iwai sadece filmi yönetmekle kalmadı, aynı zamanda senaryoyu yazdı ve film müziğini besteledi.

Film Brisbane, Perth, Sidney, Parramatta ve Melbourne'de gösterilecek, ne zaman ve nerede olduğu hakkında daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. burada .


©Shirow Masamune・Prodüksiyon I.G/
KODANŞA・DENİZKABUĞUNDAKİ HAYALET: FİLM KOMİTESİ.
Tüm hakları Saklıdır.

Kabuktaki Hayalet: Yeni Film

Kabuktaki Hayalet: Yeni Film (Kokaku Kidōtai Shin Gekijō-ban) itibaren yol açarKabuktaki Hayalet Yükseliyorbaşbakan suikaste kurban gittiği için. Şimdi Binbaşı Motoko'ya kalmışKuşanagive Asayiş Bölüm 9 cinayetin gerçek doğasını keşfetmek için.

Kazuki Kise(Ghost in the Shell Arise baş direktörü), Project I.G.'de baş direktör olarak görev yaptı. ve ayrıca karakterleri tasarladı.Çekici Ubukata(Ghost in the Shell Arise senaryosu) senaryoyu ele aldı veKorneliusfilmin müziklerine imza attı.Kazuya Nomura(Robotik;Notlar,Sengoku Basara - Samuray Kralları: Filmyönetmen) yönetmen olarak görev yaptı veToru Ookubo(Kabuktaki Hayalet 2: Masumiyet,Kabuktaki Ghost: Stand Alone Kompleksianahtar animasyon) baş animasyon yönetmeni pozisyonunu aldı. Filmde Ghost in the Shell Arise'ın oyuncu kadrosu ve seslendirme yetenekleri yer alacak.Maaya Sakamoto,Ikkyuu Juku,Kenichiro Matsuda,Tarusuke Shingaki,Shunsuke Sakuya,Takurou Nakakuni,Youji Ueda,Kazuya Nakai, veMiyuki Sawashirolistelenmiş.

Film bu yıl Haziran ayında Japonya'da vizyona girdi.

Kabuktaki Hayalet: Yeni Film, Sidney, Parramatta ve Melbourne'de teşvik etmek için temalı bir gösterim etkinliği ile gösterilecek.Kostüm oyunu9 Kasım'da Sidney'de oluyor, detayları görebilirsiniz burada .


©2015 'Kütüphane Savaşları-LM-' Film Projesi

Kütüphane Savaşları: Son Görev

'Japonya'da resmi olarak 'Daha İyisi için Değişim' olarak bilinen çağda yakın gelecek.

Düşünce ifadesinin sansürlendiği, medyanın sıkı bir şekilde kontrol edildiği bir dönemdir. Korkunç Atsushi Dojo'nun altında sert bir eğitim rejimine maruz kalan Iku Kasahara, şimdi Kütüphane Savunma 'Görev Gücü'nün tam teşekküllü bir üyesidir ve zamanını zorlu fiziksel eğitim ile düzenli kütüphane çalışması arasında bölüştürür. Dojo ve Görev Gücü'nün geri kalanına, yaygın olarak özgürlüğün sembolü olarak görülen ve yalnızca bir kopyası bulunan 'Kütüphane Yasasının El Kitabı'nın yer aldığı halka açık bir sergiyi korumaları emredildi. Görev yeterince kolay görünüyor, ancak bu aslında Görev Gücü'nü ortadan kaldırmak ve böylece dağıtmak ve çarpık bir toplumu doğru ahlaki yola geri döndürmek için tasarlanmış bir tuzak.

Dojo ve birimi hem paha biçilmez bir kitabı hem de kendilerini savunabilecek mi? Görev Gücü üyeleri, karşılaştıkları en büyük savaşta hayatlarını ortaya koymalıdır: Son Görev.' - JFF Web Sitesi

İlk filmin oyuncu kadrosu rollerini tekrarlıyor:Junichi OkadaAtsushi Dojo olarak,Nana EikuraIku Kasahara olarak,Tanaka'daMikihisa Komaki olarak,sota fukuşiHikaru Tezuka olarak,Chiaki KuriyamaAsako Shibasaki olarak,Koji IshizakaGen Nishina olarak,Naomi NishidaMaki Origuchi olarak veHaziran HashimotoRyusuke Genda olarak. Eikura, ilk filmde çok fazla aksiyon sahnesi olmadığını, ancak devamında daha fazlasının olacağını belirtiyor. Fukushi, devam filminin Hikaru Tezuka'nın aşk hayatını geliştireceğini söyledi.

MüdürShinsuke Sato(yağ,Oblivion Adası: Haruka ve Sihirli Ayna,Prenses Bıçağı,kum günlükleri) devam filmi için geri dönüyor ve devam filminin çekimlerine Aralık ortasında başladı.

İlk film Nisan 2013'te Japonya'da gösterime girdi.ekranlıSan Francisco'daki Montreal'deki Fantasia Uluslararası Film Festivali'ndede J-Popzirve Festivali,veLos Angeles'ta L.A. EigaFest'te.

Zaten roman serisiesinlenilmişüç manga serisi (ikiiçindeşojodergiLaLa, ve bir diğeri erkek odaklıAylık Çizgi Roman Dengeki Daioh), bir televizyon anime dizisi ve bir animefilmToshokan Senso: Kakumei no Tsubasa (Kütüphane Savaşı: Devrimin Kanatları) 2011 yılında. İlk canlı aksiyon filmiyumurtlayankendi serisi olan Library 'mini' Wars şortları.

Library Wars: The Last Mission Canberra, Brisbane, Perth, Adelaide, Sydney, Paramatta ve Melbourne'de gösterilecek, detayları inceleyebilirsiniz. burada .


Görseller © 2015 'Prenses Denizanası' Filminin Ortakları

Prenses Denizanası

'Beş garip kadın, güzel bir kılık kıyafeti giyen adam ve bir denizanası takıntısını bir araya getirdiğinizde ne elde edersiniz?

Tsukimi Kurashita (Rena Nouen) bir denizanasıdır.otakukim bir illüstratör olmak için Tokyo'ya taşındı. Amamizu-kan adlı eski bir yurtta, kendisi kadar garip olan ve güzel, modaya uygun kadınlardan nefret eden diğer otaku kadınlarıyla birlikte yaşıyor.

Tsukimi, bir evcil hayvan dükkanında bir denizanasını kurtarmaya çalışırken, Kurako adında güzel ve şık bir kızla tanışır (Masaki Suda) – yerel politikacının kılık değiştirmiş oğlu Kuranosuke olduğu ortaya çıktı. Kurako kılığına giren Kuranosuke, Tsukimi ve onun uyumsuz çetesiyle beklenmedik bir dostluk kurar.

Ancak, Amamizu-kan'ın hanımları, mülk geliştiricileri yatakhanelerini yıkmakla tehdit ettikleri için aniden kendilerini bir yeniden geliştirme savaşının ortasında bulurlar. Kuranosuke'nin yardımıyla, Tsukimi ve kızlar evlerini yeniden yapılanmadan kurtarmaya çalışıyorlar… Ama beş garip otaku kadını, bir travesti ve bir denizanası takıntısı ne yapabilir ki?!' - JFF Web Sitesi

Taisuke Kawamura(Himitsu hayır Akko-chan,Nodame Cantabile: The Final Score Part II) filmi bir senaryodan yola çıkarak yönetti.Toshiya Ono(Watashi no Yasashikunai Sempai,Gatçaman Kalabalıkları,tsuritama,Süit Precure).Kumiko Iijimakostümler üzerinde çalıştıKyary Pamyu PamyuBu film için kostümleri tasarlamadan önce.

Film, 27 Aralık 2014'te Japon sinemalarında gösterime girdi.

Akiko Higashimuraorijinal mangaesinlenilmiş2010 Prenses Denizanası televizyon anime dizisi. Higashimura mangayı piyasaya sürdü.Öpücük, Kodansha'nın kadın okuyucular için hazırladığı manga dergisi, 2008 yılında ve Kodansha, Eylül ayında derlenen 14. kitap sayısı itibariyle 2,7 milyon kopya yayınladı. Manga da aldıiki ön bölümKodansha's Kiss dergisinde.

Prenses Denizanası Canberra, Brisbane, Fremantle, Perth, Sidney, Adelaide, Parramatta ve Melbourne'de gösterime girecek, tüm detaylar için lütfen tıklayınız. burada .


Resimler ©2015Fuji Televizyon Ağı,
Şueisha, J Fırtına,O,
Robot ©Yusei Matsui/Şueisha

Suikast Sınıfı

Kunugigaoka Ortaokulundaki 3-E sınıfı, düşüklerin en düşüğüdür, okulları tarafından dışlanmışlar ve başarısızlar olarak reddedilirler, okulun geri kalanı görünürken hiçbir yerin ortasında köhne bir okul evinde derse katılmak zorundadırlar. üzerlerine.

Bununla birlikte, müfredat dışı faaliyetleri çoğundan daha gariptir, her gün okul öğretmenlerine, Koro-sensei olarak bilinen, görünüşte yenilmez sarı dokunaçlı uzaylı canavara suikast yapmakla görevlendirilirler. Ve mezun olmadan önce öğretmenlerinin üzerine kara bir işaret koymayı başaramazlarsa, dünyayı yok edecek.

Neyse ki 3-E Sınıfı için Koro-Sensei cesaret verici bir öğretmen, suikast sanatında iyi eğitim almış ve onun ölümünü hızlandırmaktan çok mutlu.

Yūsei Matsui'nin orijinalinden uyarlanmıştırŞönen atlamaaynı isimli manga,Eiichiro Hasumi(Umizarufilmler,vahşi 7) filmi yönetti veTatsuya Kanazawa(Saru KilidiFilm, Şanslı Yedi) senaryoyu yazdı. Çekimler Ağustos 2014'te Japonya'nın Kanto bölgesindeki banliyölerdeki terk edilmiş bir ilkokulda yerinde başladı ve Ekim 2014'ün ortalarında tamamlandı. Filmin prömiyeri bu yıl Mart ayında Japonya'da yapıldı veaçıldıbazı şaşırtıcı katılım istatistikleriyle 1 numarada, izleyicilerin %90'ı kadındı ve izleyicilerin %58'i gençti.

matsuibaşlatılanShueisha'da Suikast SınıfıHaftalık Shonen Atlayışı2012 yılında dergi ve Shueisha 13. cildi 4 Mart Çarşamba günü yayınladı.sıralanmışJaponya'nın 2013'te en çok satan mangasında yedi numara ve şu anda 11 milyondan fazla basılmış kopyası var. zaten diziesinlenilmişbirEtkinlik2013'te anime ve aynı zamanda bir televizyon anime dizisine ilham verdi.prömiyeri yapıldıOcak ayında ve olacaktakip et2016'da ikinci bir sezon ve canlı aksiyon devamı ile.

deli eğlence lisanslıanime uyarlaması ve yapabilirsiniz izlemek seri açıkAnimeLabşimdi.

Suikast Sınıfı Canberra, Brisbane, Perth, Adelaide, Sydney ve Melbourne'de gösterilecek, JFF'de daha fazla ayrıntı var İnternet sitesi .


© 2015 “BAKUMAN。” Film Ortakları

Baküman.

Moritaka Mashiro, günlerini okulda sürüklenerek, mezun olmaya ve kalabalığı takip etmeye kararlı bir şekilde geçirir. Ancak sınıf dehası Akito Takagi, Mashiro'nun inanılmaz bir sanatsal yeteneğe sahip olduğunu fark ettiğinde, takım kurması ve Shonen Jump'ın gördüğü en büyük mangayı yaratması için Mashiro'yu askere alır. Ancak Mashiro, rüyasının peşinde koşarken amcasının ölmesi nedeniyle bir mangakayı bekleyen tehlikelerin çok iyi farkındadır; önlerinde duran rakipler, editörler ve gerçek aşk vaadinden bahsetmiyorum bile. Takagi ve Mashiro, manganın zorlu dünyasında başarısız mı olacak, yoksa hayallerini mi gerçekleştirecekler?

Film uyarlanırTsugumi OhbaveTakeshi ObataManga yaratıcıları olmaya karar veren ve mangalarını Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump dergisinde serileştirmeyi amaçlayan iki arkadaş hakkında orijinal mangası.

Takeru Satoh(biniciler geldiDen-O, Beck,Kanojo wa Uso o Ai Shisugiteru, Ryōmaden, Rurouni Kenshin) manga sanatçısı olmak isteyen bir çocuk olan Moritaka Mashiro'yu oynayacak veRyunosuke Kamiki(Howl'un Hareketli Kalesi,Yaz Savaşları,Arrietty'nin Gizli Dünyası,Prenses ve Pilot) sınıf arkadaşı ve hikaye işbirlikçisi Akito Takagi'yi oynayacak. Film, Moritaka ve Akito'yu manga yaratıcıları olma yolunda yürürken takip ediyor.Nana Komatsukahraman Miho Azuki'yi oynuyor.

Hitoshi Ohne(SATICI, Koi no Uzu/The Vortex of Love) filmi yönetti. Obata, sadece filmin konseptinin yaratıcısı olarak değil, aynı zamanda yapımda doğrudan yer alan bir personel olarak da itibar kazandığını vurguladı. Filmde Moritaka'nın çizdiği çeşitli mangalar olarak kendi sanatı görünecek.

Baküman.açıldı3 Ekim'de Japonya'daprömiyerAçılış hafta sonunda 323 ekranda 251.607.900 yen (yaklaşık 2,9 milyon AUD) karşılığında 184.263 bilet satarak 1. sırada yer aldı. Baküman. Library Wars: The Last Mission tarafından en üst sıralardan elendi.ikincihafta sonu.

Baküman. Adelaide, Brisbane, Perth, Melbourne ve Sydney'deki JFF ayaklarının açılış filmi olacak, JFF web sitesinde tüm ayrıntılar var burada .


©Setona Mizushiro/ Shueisha ©2015 Bir Fuji Televizyon Ağı, SHUEISHA ve TOHO

Beynimdeki Zehirli Berry

Nōnai Poison Berry, bir içki partisinde tanıştığı Saotome adında daha genç bir adama aşık olan 30 yaşında bir kadın olan Ichiko Sakurai'ye odaklanıyor. İçsel düşünceleri, gotik lolita giysili bir kız ve yaşlı bir adam da dahil olmak üzere beş kişinin buluşması olarak tasvir edilmiştir.

Yuichi SatoBaş karakter Ichiko Sakurai olarak Yōko Maki ile uyarlamayı yönetti,Yuuki Furukawaonun aşk ilgisi olarak Saotome ve Sonha editör Ochi olarak. Filmprömiyeri yapıldıMayıs 2015'te Japonya'da.

MizushirobaşlatılanShueisha'daki diziKoro2009 yılında kadın dergisi vedevam ettidergi olarak yeniden yayına girdiğinde dizikokoana. Seri, kadın okuyucular için en iyi 20 manga arasında yer aldı.Takarajimasha Inc.'s Kono Manga ga Sugoi! 2013 rehber kitabı vekazanmak2013'teki 17. Japonya Medya Sanatları Festivali Ödülleri'nde jüri seçim ödülü. Derlenmiş dördüncü cilt Eylül'de gönderildi.

Tokyo Pop piyasaya sürülmüşMizushiro'nunX-Günü2003 yılında manga,Gitmek! yedimbitmişserbest bırakmakoOkul Kabusundan Sonra2009 yılında manga,mangaonun bir parçası yayınlandıDousei AI manga veMedyaonu serbest bırakıyorSiyah Gül Alice manga. Mizushiro'nun serisiKayıp aşkın bir çikolatacısı(Shitsuren Chocolatier), hangiBittigeçen yıl toplam dokuz ciltle,Alınancanlı aksiyon TV drama uyarlaması.

Beynimdeki Zehirli Berry Brisbane, Perth, Sidney ve Melbourne'de gösterilecek, daha fazla bilgi JFF'de bulunabilir İnternet sitesi .


© 2015 'PAHİH' Film Ortakları ©Tetsuya Tsutsui/ŞUEŞA

Kehanet

'Gazeteci (Toma Ikuta) zayıfları avlayan toplum üyelerini cezalandırmak ve küçük düşürmek için şiddet eylemleri içeren büyük bir suç dalgası başlatan çevrimiçi bir teröristtir. Her saldırıdan sonra, bu çürümüş kişileri ve yanlışlarını ortaya çıkarmak için çevrimiçi videolar yayınlıyor. Müfettiş Yoshino'nun dikkatini çeker (Erika Todo), heyecan verici bir kedi-fare kovalamacasına dönüşen bir soruşturma başlatan bir siber suç polisi dedektifi. - JFF Web Sitesi

Toma Ikuta, gizemli terörist grup 'Gazete Adamları'nın lideri olarak rol alırken, Erika Toda lideri takip eden seçkin polis memuru Yoshino'yu oynuyor. Terör örgütünün diğer üyeleri arasında şunlar var:Ryohei SuzukiKansai olarak, Gaku Hamada Nobita olarak ve Yoshiyoshi Arakawa Metabo olarak.Yoshihiro Nakamura(Kabin,Kaibutsu-kun) filmi yönetiyor.

Tetsuya Tsutsui'nin orijinal bir mangasına dayanan manga, Tokyo Metropolitan Polis Departmanı Siber Suç Birimi'nin bir suçluyu takip etmesi etrafında dönüyor. Bir gün, gazete maskeli bir adam, ateşe verilen bir gıda işleme fabrikasının videosunu internette yayınlar. Bölüm, teröristi 'Gazete Adamı' olarak etiketler ve suçlarının arkasındaki nedenleri keşfetmeye çalışır.

dizi lansmanda başladıX'e atladergisi 2011'de yayınlandı ve Ağustos 2013'te sona erdi. Üçüncü cilt Eylül 2013'te Japonya'da yayınlandı. Vertical, Inc. serinin Kuzey Amerika için lisansını aldı ve ilk cildi Kasım 2014'te yayınladı.

Filmprömiyeri yapıldıJaponya'da bu yıl haziran ayında.

Kehanet Sidney ve Melbourne'de gösterilecek, detaylara ulaşabilirsiniz burada .


© 2015 'Artık Kahraman Değil' Film Ortakları ©Momoko Koda/ ŞÜYAŞA

Artık Eroin Yok

'Hatori (Mirei Kiritani) çocukluk arkadaşı Rita'ya aşıktır (Kento Yamazaki) ve onunla birlikte olmayı umuyor. Kafasında, kendi küçük aşk hikayelerinde Rita için mükemmel bir kadın kahramandır. Ama başka bir kızla çıkmaya başladığında dünyası başına yıkılmaya başlar.

Yıkılmış, Hatori umutsuzca resme geri dönmeye çalışıyor ama kaderin başka planları var gibi görünüyor – Kousuke (Kentaro Sakaguchi), okulun en popüler çocuğu, gözleri onun üzerinde… Onu başka bir peri masalı mı bekliyor?' - JFF Web Sitesi

Uyarlama Momoko Kōda'nın shōjo mangasıkahraman Shikkaku', Artık Eroin YokyönlendirilmişileTsutomu Hanabusa(Lisede İlk Çıkış, Yakışıklı Takım, Sadako 3D). Film, bu yıl Eylül ayında vizyona girdi.tepesinde Titan'a Saldırı: Dünyanın Sonuikinci hafta sonu gişede. Orijinal manga Shueisha'nınBessatsu Margaret2010'dan 2013'e kadar dergi ve Shueisha 10 derlenmiş kitap cildi yayınladı.

No Longer Heroine Brisbane, Perth, Sydney ve Melbourne'de gösterilecek, tüm detaylar ve biletler bulunabilir burada .