2016 Godzilla: Resurgence Filminin 2. Fragmanı, Reklamlar Canavarların Öfkesini Gösteriyor

2016 Godzilla: Resurgence Filminin 2. Fragmanı, Reklamlar Canavarların Öfkesini Gösteriyor

Hideaki Anno,Shinji Higuchi29 Temmuz filminde işbirliği

OYakında çıkacak olan Godzilla: Resurgence için ikinci fragmanı ve 15 saniyelik iki reklamı yayınlamaya başladı (Shin Godzilla) Salı günü film. Fragman, itibari canavarı Tokyo'da ilerlerken gösteriyor ve Japon Öz Savunma Kuvvetleri onu durdurmaya çalışıyor.

Film 29 Temmuz'da Japonya'da vizyona girecek ve IMAX, MX4D ve 4DX gösterimleri olacak.

Yukarıdaki görselin sloganında 'Japonya vs. Godzilla' yazıyor.Mahiro Maeda(Mad Max: Öfke Yolu,animasyon,Evangelion: 3.0 Yeniden Yapamazsınız (Yapamazsınız), 'Kyōshinhei Tokyo ni Arawaru') görüntü tasarımları üzerinde çalıştı veTakayuki Takeya(biniciler geldiSürüş, canlı aksiyonTitan'a Saldırı) Maeda ve Anno'nun konseptlerine dayalı karakter tasarımları üzerinde çalıştı. Anno, tasarımları 'sadece Japonların yapabileceği' şeyler olarak tanımladı. Maeda, tasarımların geri döndüğünü düşünüyor.franchise11 Mart felaketindeki Japon deneyimini somutlaştıran gerçeklik temelli kökleri (savaş sonrası Japonya'da yapılan ilk Godzilla filmlerinin gerçekliğine kıyasla).Filmin ana kadrosu şunları içerir:

Hiroki Hasegawa(canlı aksiyon Attack on Titan filmlerinin Shikishima, canlı aksiyonPrenses Denizanası'Shū Koibuchi, yukarıdaki fotoğraflarda merkezde görülüyor) Godzilla modern Japonya'ya saldırdığında hükümetle bağlantılı bir kişiyi oynuyor.Yutaka Takenouchi(Hoshi no Kinka, Sakin Tutkulu Kalpler,Nagareboshi, solda) hükümetle bağlantılı başka bir kişiyi oynuyor veSatomi Ishihara(Titan'ın Hans/Hanji'sine canlı aksiyon Saldırısı,Pokémon the Movie: Black - Victini ve ReshiramKarita, sağda) bir Amerikan ajanını oynuyor.

Yapımcıakihiro yamauchi(Kandırmak,Denşa Otoko,Baküman.) filmin Japonca adı Shin Gojira veya Shin Godzilla'nın, filmin bir 'canlanma' veya 'yeniden doğuş' olmadığını ifade ettiğini açıkladı. 'Yeni Godzilla' olarak tercüme edilebilirken, aynı zamanda 'Gerçek Godzilla', 'Tanrı Godzilla' ve diğer çağrışımlar anlamına da gelebilir. baş yönetmenHideaki Annoçeşitli olası anlamları birleştirmek için başlığı icat etti.

filmebaşlamakTokyo'dabanliyölerağustos ayında ve ekim sonunda tamamlanmıştır. Prodüksiyona yakın bir Sankei Sports kaynağına göre, hikaye esas olarak modern Japonya'da geçiyor ve Amerika da dahil. 118,5 metrede (yaklaşık 388,8 fit), yeni Godzilla, Gareth Edwards ve Legendary Pictures'ın 2014 Hollywood filmindeki 108 metrelik (355 fitlik) enkarnasyonun üzerinde yükselen, şimdiye kadarki en uzun olanı olacak.film. O açık Nisan ayında Godzilla'nın 3D üretim öncesi modeli.

Anime yönetmeni Hideaki Anno ve canlı aksiyon Attack on Titan film yönetmeniShinji Higuchişu andaişbirliğifilmde. Anno baş yönetmen ve yazar olarak görev yaparken, Higuchi yeni filmi yönetiyor ve aynı zamanda özel efektler yönetmeni olarak görev yapıyor.

Higuchi, bunun şimdiye kadarki en korkunç Godzilla olacağına söz verdi ve 9/11, 11 Mart tsunamisi ve müteakip Fukushima nükleer krizinin dünyayı masumiyetinden yoksun bırakması gibi gerçek dünyanın dehşetlerinden alıntı yaptı. Film, minyatürler arasında hareket eden aktörlerin bir melezini kullanacak (ilk dönemin temel unsurlarından biri). Godzilla filmler), bilgisayar grafikleri ve özel efektler.

Higuchi ve AnnoÖnceden işbirliği yaptı'Kyōshinhei Tokyo ni Arawaru' üzerine (Dev Tanrı Savaşçısı Tokyo'da Görünüyor), Ghibli'nin canlı aksiyonu tokusatsu kısa. üzerinde de birlikte çalıştılar.Evangeliontelevizyon dizileri veKraliyet Uzay Kuvvetleri - Honnêamise'nin Kanatları. Higuchi'nin diğer özel efekt yönetmeni çalışmaları arasında şunlar yer alıyor:Japonya Lavaboları, Gamera filmleri ve 1984 Godzilla filmi.