2016 Pokémon Film'in 2 Reklam Özelliği Volcanion, Magearna

2016 Pokémon Film'in 2 Reklam Özelliği Volcanion, Magearna

14 Temmuz'daki 2 saatlik TV özel bölümü, henüz ortaya çıkmamış film görüntülerini içerecek,Pikachu'dan Pokémon Ongakutai'yeanime kısa

Pokémon Company Japan başladı yayın Akışı için iki reklamPokémon the Movie XY & Z: Magearna'da Volkan veya Karakuri(PokémonFilm XY & Z: Volcanion ve Clockwork Magearna) animesi film Salı günü. İlk reklam Volcanion'a odaklanırken, ikinci reklam Magearna'ya odaklanıyor.Ayrıca, üçüncü bir video televizyonu tanıtır.havalandırmaarasındaPokémon the Movie: Hoopa ve Çağların ÇatışmasıüzerindeTV Tokyove bağlı kuruluşları 14 Temmuz Perşembe günü saat 18.00'de. JST. Bir önceki filmin yayınlanması, yaklaşmakta olan filmden daha önce yayınlanmayan görüntülerin ön izlemesini yapacak olan iki saatlik özel bir etkinliğin parçası. İki saatlik özel etkinlikte aynı zamanda dizinin televizyon galası da yer alacak.Pikachu'dan Pokémon Ongakutai'yePokémon the Movie: Hoopa and the Clash of Ages filminin geçen yılki sinema gösterimlerinden önce yayınlanan anime kısa.

Yeni film 16 Temmuz'da Japonya'da vizyona girecek.rol yapmakfilmin tema şarkısı 'Post ni Koe o Nageirete' (Sesini Posta Kutusuna Koy).

Filmin konuk oyuncuları (soldan sağa):

  • Şoko NakagawaKimia'nın küçük kardeşi Raquelle olarak
  • Kabuki oyuncusuSomegoro Ichikawa VIIVolkan olarak
  • AktrisMayu MatsuokaAzod Krallığı'nın prensesi Kimia olarak
  • Kouichi YamaderaAzod'u yönetmeyi planlayan kabine bakanı Jarvis olarak

Film, Ichikawa ve Matsuoka'nın ilk sesli oyunculuğu olacak.

Pokémon Company International daha önce yeni Mythical Pok'u ortaya çıkardı émon Magearna, filmin konusunun anahtarı olacak. Magearna Yapay Bir Pok'tur 500 yıl önce insanlar tarafından yaratılan émon, The Pokémon Company International filmi şöyle anlatıyor:

Bu son Pokémon uzun metrajlı uzun metrajlı filminde, Ash'i Mythical Po'ya gizemli bir güç bağlar. kémon Volcanion gökten düştüğünde. Volcanion kaçamaz ve Ash, görevine devam ederken sürüklenir. Yolsuz bir bakanın nihai buluşu çaldığı çarklar ve dişliler şehrine varırlar: Yapay Pokém 500 yıl önce oluşturulan Magearna'da. Bakan, mekanik krallığın kontrolünü ele geçirmek için Magearna'nın gizemli gücünü kullanmayı planlıyor. Ash ve Volcanion, Magearna'yı kurtarmak için birlikte çalışabilir mi? Pokémon tarihinin en büyük savaşlarından biri açılmak üzere!

önceki ikiPokémon XYfilmlerin her birinde, filmden önce gösterilen bir Pikachu anime kısa filmi var.

Aşağıdaki karakterler ve geri dönen oyuncular film için onaylandı: Satoshi (Ash), Pikachu, Serena, Citron (Clemont), Eureka (Bonnie), Musashi (Jessie), Kojirō (James), Nyarth (Meowth) ve Anlatıcı .