2018 Zoku Owarimonogatari Anime Video, Görsel Olarak Taklit Edildi

2018 Zoku Owarimonogatari Anime Video, Görsel Olarak Taklit Edildi

8 ile açıklandıOwarimonogatariev video hacmi

için resmi web sitesi monogatariler franchise açık gelecek yıl için bir tanıtım videosu ve yeni bir önemli görselanimenın-ninNisiOisin's Zoku Owarimonogatari Roman.

'Devam / son hikaye' 2018'de canlandırılmaya karar verildi!
Animasyon karar teaser PV yayınlandı! https://t.co/XVbLg29fQI #hikaye serisi pic.twitter.com/99LBiV6woX

— Nishio Ishin Anime Projesi (@NisiOisin_anime) 27 Aralık 2017

NisiOisin'in Monogatari Serisi romanları ile başladıbakemonogatari2006'da. Roman dizisi 'final sezonu'BittiEylül 2014'te Zoku Owarimonogatari ile birlikteözellikli'Monogatari Series, Next Season Tsugimonogatari' için bir tanıtım. Dört 'Off Season' romanı — Orokamonogatari, Wazamonogatari, Nademonogatari ve Musubimonogatari —sevk edildi2015 ve 2016'da. Roman dizisi 'yeni 'Canavar Sezonu'başlatılanTemmuz ayında Shinobumonogatari romanı ile.Roman dizisi, yalnız ve başarısız bir öğrenci olan Koyomi Araragi'ye odaklanıyor. Bir gün sınıf arkadaşı Hitagi Senjōgahara yanlışlıkla onun kollarına düşer ve Hitagi'nin kelimenin tam anlamıyla hiçbir ağırlığı olmadığını keşfeder. Ona göre lisenin ilk yılından beri bu sorunu yaşıyormuş. Koyomi doğaüstü sorununa yardım ettikten sonra, Koyomi bir tür doğaüstü 'tuhaflık'tan rahatsız olan diğer kızlarla tanışır.

Amerika AniplexKuzey Amerika'da Monogatari Serisinin anime uyarlamalarını yayınlıyor. buOwarimonogatariSerinin en yeni animesi olan Second Season anime özel,mücadeleüçüncü Owarimonogatari romanı. 12-13 Ağustos'ta iki günlük bir televizyon özelinde gösterildi. Aniplex of America özel bölümü yayınladıgevrek rulo.

Dikey olduyayıncılıkİngilizce orijinal Monogatari Serisi romanları.


takibiZoku Owarimonogatari Romanı 2018'de Anime Alır