24. Power Rangers Sezonu Power Rangers Ninja Steel'dir

24. Power Rangers Sezonu Power Rangers Ninja Steel'dir

Dino Super Charge'ın 30 Ocak'ta 10-Ranger ekibiyle galasının ardından 2017'deki prömiyerler

Video oyunu haber kaynağı IGN onaylanmış Salı günü, Power Rangers'ın 24. sezonufranchisePower Rangers Ninja Steel olarak adlandırılacak. Ninja Steel 2017'de vizyona girecek.Şaban Markaları dosyalanmış4 Ocak'ta isim için bir ticari marka.

Ninja Steel'den önce, yaklaşan Power Rangers Dino Super Charge sezonu 30 Ocak'ta bir takımda 10 Rangers ile başlayacak. Ayrıca IGN, Saban Brands'inNickelodeon2018 yılına kadar devam edecek.

Nickelodeon, Power Rangers Ninja Steel'i şöyle anlatıyor:Saban'ın Power Rangers Ninja Steel'i, Zircon'un evrendeki en popüler galaksiler arası oyun şovunun hakim şampiyonu olduğu ve canavarların en güçlü savaşçının kim olduğunu kanıtlamak için savaştığı uzayın derinliklerinde başlar. Zircon, altı doğaüstü Ninja Güç Fırlatma Yıldızı içeren efsanevi Ruh Kristalini kontrol ederek yenilmez olmaya kararlıdır. Yolunda duran tek şey, Ruh Kristali'ne sahip olan yeni bir kahraman genç Power Rangers takımıdır. Kötü Zircon, savaşçı yarışmacılarını, Koruculara karşı her destansı savaşın evrende yayınlandığı Kristali çalmak için Dünya'ya gönderir. Korucular, bu şeytani tehdidi durdurmak ve gezegenimizi yıkımdan kurtarmak için her biri efsanevi ninja çeliğinden yapılmış Fırlatma Yıldızları, Zord'lar ve Megazord'lardan oluşan cephaneliklerinde birlikte ustalaşmalılar.

Japonyada,ayak parmağışu andakoşma39. SüperSentaiözel efektlerdizilerninja temalı Shuriken Sentai Ninninger. Tren temalı Ressha Sentai ToQger dizisi Şubat 2014'ten Şubat 2015'e kadar yayınlandı, ancak Saban Brands bu diziyi uyarlama planlarını açıklamadı. Saban Brands, 2012 serisi Tokumei Sentai Go-Busters'ı da uyarlamadı.

Power Rangers serisinin şu anki 22. sezonu olan Power Rangers Dino Charge, Şubat 2015'te Nickelodeon'da gösterime girdi.temelliToei'nin Zyuden Sentai Kyoryuger serisinde. anlaşmalar Nickolodeon ile veBandai Amerikadaha önce 2016 yılına kadar devam etmesi planlanmıştı.

[Aracılığıyla Tokusatsu Ağı ]