25 Sai no Joshi Kōsei 'Sahte' Liseli Kız Hakkında Romantik Manga TV Animesi Alır

25 Sai no Joshi Kōsei 'Sahte' Liseli Kız Hakkında Romantik Manga TV Animesi Alır

Hitomi Haradalisede kuzen gibi poz veren 25 yaşındaki kızı oynuyor

Bir televizyon anime uyarlamasıHediye's 25-Sai no Joshi Kōsei: Kodomo ni wa Oshierarenai Koto Shite Yaru yo (25 Yaşındaki Liseli Kız: Çocuklara Öğretilmeyeni Yapacağım) mangasının 7 Ocak'taki galası için yeşil ışık yakıldı.Tokyo MXve diğer kanallar.

Romantizm hikayesi, kuzeni liseye gitmeyi reddeden 25 yaşındaki ciddi, iyi huylu bir kadın olan Hana Natori'nin etrafında dönüyor. Hana kuzeninin yerini alır ve liseye gider. Yine de ilk gününde, Hana'nın hilesi, lisenin dünya tarihi öğretmeni olan eski lise sınıf arkadaşı Okito Kanie tarafından keşfedilir.

Animenin televizyonda bir 'normal sürüm' ve ComicFesta'da mevcut olacak açık sahneleri olan bir 'tam sürüm' olacak.Anime Bölgesi hizmet .Oyuncu kadrosu şunları içerir:

Hitomi Harada(düzenli sürüm),karbonik ateş(tam baskı) Hana Natori olarak

Chiharu Sawashiro(düzenli sürüm),Kyohei Morishita(tam baskı) olarak Okito Kanie

Tomohito Takatsuka(düzenli sürüm),Tetsuto Furukawa(tam baskı) Kanie'nin sınıfındaki bir öğrenci olan Naoyuki Aida olarak

Hideta Otastüdyoda animeyi yönetiyorLilixiçinbaharatlı sirk, veShinichiro Sawayamasenaryoları yazıyor.Sawako Yamamotokarakterleri tasarlıyor ve baş animatin yönetmeni olarak görev yapıyor.Tetsuro Oritasesi yönlendiriyorKozmik ışınveTAVAC. yayıncılık şirketisuiseishaüretiyor.

Saki Hazuki'Reunion' tema şarkısını seslendiriyor.

Kaynak: komik natalie