3. Animatör Expo Short, 'ME!ME!ME!' TeddyLoid Müzik Videosu

3. Animatör Expo Short, 'ME!ME!ME!' TeddyLoid Müzik Videosu

Cuma günü 'birçok kız tarafından saldırıya uğramak ve tecavüze uğramak' hakkında müzik videosu

Japonya Animatör Fuarı,projehaftalık anime şortlarıHideaki Anno'sStüdyo Kharave medya şirketiDango, ilan edildi Pazartesi günü projenin üçüncü kısası 'ME!ME!ME!' başlıklı bir müzik videosu olacak. Müzik videosu Cuma günü web sitesinde yayınlanacak.

Niconicoşu anda yayın Akışı iş için bir ön izleme.
3. Bölüm 'ME!ME!ME!' Fragmanı / Japan Anime (tor) Trade Fair

Kısa personel şunları içerir:

Planlama, Orijinal Çalışma, Yönetmen:Hibiki Yoshizaki(Yozakura Dörtlüsühikaye taslağı,Evangelion: 3.0 Yeniden Yapamazsınız (Yapamazsınız)tasarımcı)
Müzik: 'BEN!ME!BEN! başarı daoko' tarafındanoyuncak(Jartiyerli Külot ve Çorapşarkı ekle)
Karakter Tasarımı ve Animasyon Direktörü:Shuichi Iseki(uzay züppe,Küçük Cadı Akademisianimatör)
Animasyon Prodüksiyonu: Studio Khara (Evangelion'un yeniden inşasıfilmler)

Müzik videosu olacakyıldız Ranma ½veKovboyyardımcı yıldızlarKouichi YamaderaveMegumi Hayashibara.

Animator Expo'nun müzik videosuna kısa bir genel bakışı şöyledir: 'Birçok kız tarafından saldırıya uğradınız ve ezildiniz. Teddyloid x daoko x Studio Khara'nın animasyon müzik videosu.'

Projedeki önceki iki kısaDahil etmek Otaro MaijoveKazuya Tsurumaki's 'Ejderha Diş Hekimi've Azuma Tani'Tepe Tırmanışı Kızı.'

Anno, Dwango President ile birlikte girişimin baş yapımcısı olarak görev yapıyor.Nobuo Kawakamive aynı zamanda '(Tor)-kun' imaj karakter maskotunu da tasarladı. Ghibli'nin kurucu ortağıHayao Miyazakibaşlık logosunu yarattı ve Ghibli'nin kurucu ortağıToshio Suzukirenklendirdi.

Orijinal projelerden ve yan yapımlardan tanıtım videolarına ve müzik videolarına kadar, planlanan toplam 30 kısa film için her hafta yeni bir kısa yayın yapılacak. Her bölüm, özel bir kanal aracılığıyla ücretsiz olarak yayınlanacaktır. iOS / Android uygulama ve web'de. Bu aşamada ticari bir sürüm için herhangi bir plan yoktur.

proje tutma animasyon dizilerini açmak için bir yarışma.

Resim © 2014 Nihon Animatör Mihonichi, LLP