34. Animatör Fuarı, Bir Mektuptan Momo'nun Okiura'sına 'Yoldaki Robot'

34. Animatör Fuarı, Bir Mektuptan Momo'nun Okiura'sına 'Yoldaki Robot'

Jin-Roh - Kurt Tugayıyönetmen yazıyor, animasyonlu kısa yönetiyor

için resmi web sitesiJaponya Anima(tor)'un Sergisi(Japan Animator Expo), haftalık anime şortlarıHideaki Anno'sStüdyo Kharave medya şirketiDango, ilan edildi Pazartesi günü 34. kısaHiroyuki Okiura's 'RobotYolda' ('Tabi no Robo Kara'). Kısa Cuma günü gösterime girecek.

Okiura (Jin-Roh - Kurt Tugayı,Momo'ya Mektup) kendi özgün çalışmasının senaryosunu hem yönetiyor hem de yazıyor. Animator Expo kısa olanı açıklar:

O yolculuktan bazılarının karşılaşma ve vedalaşma hissi.

busıralanmakProjenin üçüncü sezonu için şu şekilde:

Başlık Direktör/Personel
Sonsuz gece (TBC) sayo yamamoto
KIZ Hibiki Yoshizaki
kasetçi kız Hiroyasu Kobayashi
Ragnarok Kazuyoshi Katayama
KOMEDİ SKİT 1989 Kazuto Nakazawa
ULTRAMAN Akitoshi Yokoyama
NEON GENESİS ETKİLERİ. Yuhei Sakuragi
Yoldaki Robot Hiroyuki Okiura
ÇEKİÇKAFA Otaro Maijo×Mahiro Maeda
PROTO TOPLULUK BÜROSU Yasuhiro Yoshiura
BUBU & BUBULINA Takashi NakamuraYukarıdaki başlıklar fonetik Japonca sırayla listelenmiştir ve bunların planlanan yayın sırasına göre olması gerekmez. Üçüncü sezon için Japan Animator Expo, her Cuma bir kez daha yeni bir bölüm yayınlıyor.

Hideaki Anno, Dwango President ile birlikte tüm proje girişiminin baş yapımcısı olarak görev yapıyor.Nobuo Kawakamive aynı zamanda '(Tor)-kun' imaj karakter maskotunu da tasarladı. Ghibli'nin kurucu ortağıHayao Miyazakibaşlık logosunu yarattı ve Ghibli'nin kurucu ortağıToshio Suzukirenklendirdi. Şortlar çoğunlukla seslendirme yeteneğine sahiptir.Rakam ½veKovboyyardımcı yıldızlarKouichi YamaderaveMegumi Hayashibara.

Resim © nihon animatör mihonichi LLP.