37. Doraemon Filminin 1. Fragmanı Antarktika Hikayesini Önizliyor

37. Doraemon Filminin 1. Fragmanı Antarktika Hikayesini Önizliyor

Doraemon the Movie 2017: Great Adventure in the Antarctic Kachi Kochi, 2017 baharında açılıyor

Önümüzdeki yıl için resmi web sitesidoraemonfilm başladı yayın Akışı Cuma günü ilk fragman. Video, Doraemon the Movie 2017: Great Adventure in the Antarctic Kachi Kochi'nin Antarktika hikayesinin ön izlemesini yapıyor (Eiga Doraemon: Nobita no Nankyoku Kachi Kochi Daibōken). Fragmanın başlangıcında, Dünya yüzeyinin 65 milyon yıl önce tamamen donmuş olduğu öne sürülen hipotez olan Kartopu Dünyası tanıtılıyor.

web sitesi de özellikleri hayranların indirebileceği bir bilgisayar duvar kağıdı. Resmin üzerindeki slogan şöyledir: 'Küçük bir şansla başlayan muhteşem bir macera.' Filmin özgün bir hikayesi olacak. Nobita ve arkadaşları Antarktika'dayken bazı antik kalıntılara rastlarlar ve büyük bir sırrı keşfederler. Filmde iki yeni karakter yer alacak: 2009 filminde görünen bir yaratığa benzeyen gizemli bir yaratık olan PaopaoDoraemon: Shin Nobita no Uchū Kaitakushi; ve kıyafetleri onu normal bir insan değilmiş gibi gösteren gizemli bir kız olan Kaara.

Atsushi Takahashi(Mavi şeytanfilm,Geri süryönetmen) filmi yönetiyor ve senaryosunu yazıyor veOdağıtıyor. Film 2017 baharında vizyona girecek.Eiga Doraemon Shin Nobita no Nihon Tanjo (Doraemon Filmi: Nobita ve Japonya'nın Doğuşu 2016), 36. animefilm5 Mart'ta Japonya'da açılan Doraemon serisinde.Ayarlamak5 Mayıs itibariyle 4 milyar yenden (yaklaşık 37.7 milyon ABD Doları) fazla kazanan yeni bir franchise rekoru. Film, Doraemon: Nobita no Nihon Tanjō (Doraemon: Japonya'nın Doğuşunda Nobita) ilk olarak Mart 1989'da Japonya'da vizyona giren film.