4 'Kage' Naruto'da Oynanabilir: Ultimate Ninja Storm Revolution

4 'Kage' Naruto'da Oynanabilir: Ultimate Ninja Storm Revolution

Takım 7 de bu yılki PS3/360 oyununda yeniden bir araya geliyor

dergisinin bu yılki sekizinci sayısıŞueishaHaftalık Shueisha Jump dergisi Pazartesi günü dört 'Kage'in oynanabileceğini duyurdu.Naruto Shippuden: Nihai Ninja Fırtına Devrimi oyunu. Özellikle Dördüncü Kazekage, İkinci Mizukage, Üçüncü Raikage ve İkinci Tsuchikage, yalnızca önceki oyun Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 3'ün macera modunda göründükten sonra oynanabilecek.

Dergi ayrıca Naruto, Sakura ve Sasuke'den 'efsanevi üç ninja'nın Yedinci Takımının yeni oyunda yeniden bir araya geldiğini ortaya koyuyor.

Oyun, oyuncuların güçleri daha güçlü teknikler oluşturmak için birleştirmelerine olanak tanıyan Combination Ultimate Jutsu saldırıları da dahil olmak üzere yeni oyun mekaniğine sahip olacak. Oyun ayrıca her iki oyundan da 100'den fazla oynanabilir karaktere sahip olacak.narutove Naruto Shippūden animesi.SiberBağlantı2yine dövüş oyununu geliştiriyor veNamco Bandai OyunlarıÇoktanilan edildiOyunun 2014 yılında Kuzey Amerika ve Avrupa'da piyasaya çıkacağını söyledi. Oyun bu yıl Japonya'da da satışa sunulacak.