9. Sasaki ve Miyano Manga Cilt Paketi Orijinal Anime DVD'si

9. Sasaki ve Miyano Manga Cilt Paketi Orijinal Anime DVD'si

Nobunaga Shimazakimanga yaratıcısı tarafından hazırlanan hikayede drama CD rolünü yeniden canlandırıyor

Sho HarusonodokuzuncuSasaki ve MiyanoManga hacmi, 27 Temmuz 2022'de bir anime DVD'sini içeren özel bir baskıya sahip olacak. DVD'de orijinal hikaye bölümü 'Koi Ni Kizuku Mae no Chotto Shita Hanashi' yer alacak. Harusono tarafından kaleme alındığı gibi.

Bölümün hikayesi, Kasım ayında anahtarlığını kaybeden bir öğrencinin Miyano ve diğerlerine gitmesiyle başlıyor. Hanzawa'nın isteği üzerine, 'İlk Kayıp Eşya Dedektiflik Bürosu' kurulur. Hirano'nun oda arkadaşı Akira Kagiura bölümde görünüyor veNobunaga Shimazakiönceki drama CD'sinden bu rolü yeniden canlandırın.

Yaklaşan televizyon anime ilk Blu-ray Diski ve DVD'sini 30 Mart'ta gönderecek:Yen Basın lisanslı manga ve hikayeyi anlatıyor:

Her şey tipik bir eski okul gibi başladıerkeklerin aşkıolay örgüsü—kötü çocuk kıdemli, son derece beceriksiz bir alt sınıfla tanışır, içlerinden biri aşık olur, vb. Ancak Miyano, kendini bir erkek aşk uzmanı ilan etse de, tam olarak farkına varamadı… Bu, hikayelerinin sonsuza dek mutlu olmasını sağlamak Sasaki'ye kalmış demektir…!

Oyuncu kadrosu, manganın önceki drama CD'lerindeki rollerini yeniden canlandırıyor ve şunları içeriyor:

  • Yusuke ShiraiBen Shumei Sasaki
  • Soma SaitoYoshikazu Miyano olarak
  • Yoshitsugu MatsuokaTayga Hirano olarak
  • Yuki OnoJiro Ogasawara olarak
  • istersen kalMasato Hanzawa olarak
  • Ryohei AraiTasuku Kuresawa olarak
  • Mitsuhiro IchikiGonsaburō Tashiro olarak

Shinji Ishihira(Peri masalı,Günlük Ufuk,yeteneksiz nine) adlı televizyon animesini yönetiyor.Stüdyo DEEN.Takahiro Uenomüdür yardımcısıdır.Yoshiko Nakamura(Süper Aşıklar,shonen hizmetçi,Tada Asla Aşık Olmaz) dizi senaryolarından sorumludur.maki fuji(Seni Hep Sevdim,Aşık Olduğunuz An,Aşkımız her zaman 10 santimetre arayla olmuştur.) karakterleri tasarlıyor.

Beş kişilik grupMucize ŞempanzeYusuke Shirai ve Sōma Saitō, ilgili karakterleri olarak kapanış karakter tema şarkısı 'Ichigo Sunset'i (Strawberry Sunset) seslendirirken, grubun büyük bir plak şirketi üzerindeki ilk single'ı olan 'Mabataki' (Blink) açılış tema şarkısını seslendiriyor.

Televizyon animesi olacakprömiyerüzerindeTokyo MX,KBS Kyoto, vetelevizyonu arıyorum9 Ocak'ta BS'deNTV10 Ocak'ta veAT-X11 Ocak'ta da yayına başlayacakU-SONRAKİ9 Ocak'ta

Harusono mangayı piyasaya sürdü.piksel2016 yılında web sitesi.Kadokavamanganın yedinci cildini Kasım 2020'de yayınladı. Kotoko Hachijō, Mart 2020'de piyasaya sürülen yeni bir uyarlama yazdı.Hirano'dan Kagiura'ya2019'da başlatılan ve Kadokawa'da çalışan iki yan karakter hakkında spinoff mangaAylık Çizgi Roman Genidergi. Bu spinoff manga sırayla kendi romanına ilham verdi.

Kaynaklar: Sasaki ve Miyano animeleri İnternet sitesi , komik natalie