Adalet Gundam ve Kraliçe Mansa, Shin Gundam Musou/Hanedan Savaşçıları: Gundam Videolarında Vurgulandı

Adalet Gundam ve Kraliçe Mansa, Shin Gundam Musou/Hanedan Savaşçıları: Gundam Videolarında Vurgulandı

En son oyunGundamMusou serisi 19 Aralık'ta geliyor

Namco Bandai Oyunlarıiki akış başladıdaha fazlaShin'de Justice Gundam ve Queen Mansa'yı gösteren videolarGundamGundam Musou (Dynasty Warriors: Gundam) anime robot aksiyon oyunlarının son oyunu Musou, Çarşamba günü.

Önceki videolar Impulse Gundam ve Psycho Gundam Mk-Ⅱ'yi gösteriyordu.

Oyun, oyuncuların farklı Gundam animesinden hikayeleri yeniden yaşayabilecekleri 'Resmi Mod'un geri dönüşünü sunuyor. Mod, hikayelerin yeni rekreasyonlarını içerecek.Mobil Takım Gundam UC,Mobil Takım Gundam Seed,Mobile Suit Gundam Seed Destiny, ilkMobil Takım Gundamdiziler,Mobil Takım Z Gundam,Mobile Suit Gundam: Char'ın Karşı Saldırısı, ve dahası.Videolarda görüldüğü gibi, Ultimate Mode'da farklı Gundam serilerinden karakterler çapraz görevler için savaşta buluşuyor. Shin Gundam Musou, 100'den fazla oynanabilir mobil takıma sahip olacak - bu oyun serisinde şimdiye kadarkilerin en iyisi. Oyuncular ayrıca Big Zam gibi dev mobil zırhları da kullanabilirler.

Oyun için çıkış yapacakOyun istasyonu3 ve PS Vita 19 Aralık'ta. Oyunun ilk kopyaları, oynanabilir bir mobil takım olarak Beargguy için bir indirme ürün kodu içerecek.