Ai Tenchi Muyo Orijinal Karakterleri Geri Getiriyor

Ai Tenchi Muyo Orijinal Karakterleri Geri Getiriyor

Ryoko, Ayeka, Sasami, Washu, Mihoshi dönüş

Yeni için resmi web sitesi Tenchi Muyo!diziler, Ai: Tenchi Muyo! , güncellenmiş Cuma günü, dizinin klasik karakterlerini yeniden tanıtan beş yeni karakter tasarımıyla.

Geri dönen karakterler şunları içerir:


ryoko
O durdu
sasami
yıkama
Mihoshi

Web sitesi ayrıca Ryoko ve Ayeka'nın yeni bir anahtar görselini yayınladı.Hikayede, dünyanın başı belada çünkü Washu yeniden sorun çıkarıyor. Tenchi, dünyayı krizden kurtarmak için bir kız okulunda öğretmen olarak kılık değiştirir. Bununla birlikte, Tenchi sorun bulmaya meyilli olduğu için birçok sorun ortaya çıkar.

daha önceilan edildikarakterler şunları içerir:

Tenchi Masaki, okulun yeni öğretmen adayı. Genetik olarak başını belaya sokmaya yatkın.

Momo Kawanagare, okulun öğrenci konseyi başkanı. Açık sözlü ve dürüsttür ve güçlü bir adalet duygusuna sahiptir.

Beni Kinojyou, okul bilim kulübünün koruması. O suskun, cesur ve kendinden emin. Bir dev gibi insanüstü bir güce sahip.


Hachiko, öğrenci konseyinin uygulayıcısı. O şövalye, ruhlu ve temelde cesur. Momo'yu sever ve Momo'ya yaklaşan herkes düşmandır.


Hana Saryu, öğrenci konseyinin muhasebecisi. Dışa dönük flörtçülüğünün aksine, o bir aikido ustası. Geniş bir bakış açısına sahiptir ve atmosferi okumakta iyidir.


Touri Fueyama, öğrenci konseyinin katibi. Zekidir ve durum ne olursa olsun sakinliğini korur. Notları okulda bir numara.


Bilim kulübünün kulüp başkanı Yuki Fuka. Çabuk sinirlenir ve boyun eğmez. Okul çevresinde hazine arar. Bilim kulübünün öğrenci konseyi ile rekabeti var.


Rui Aoi, bilim kulübünün utangaç ve zayıf bir üyesidir. O büyük ve çoğu insandan daha fazla yiyor. O ve Fuka çocukluk arkadaşlarıdır ve bu nedenle ne yazık ki Aoi için genellikle birliktedirler.


Ukan Kurihara, Tenchi'ninsenpaiona rehberlik eden bir öğretmen olarak. Öğrencilere rehberlik ederken çubuğu kullanır.

Karakterlerin çoğu, Japon efsanesinden karşılık gelen karakterlere sahiptir. Momotaro.

Karakter tasarımcısıSuzuki Yasuda(Durarara!!,Yozakura Dörtlüsü) yeni dizi için karakterleri tasarlıyor,Hiroşi Negishi(Tenchi Evreni,Sabre Kukla J) geri dönüyorfranchiseyönlendirmek veMasaki Kajishimaorijinal yaratıcısı olarak kabul edilir.

Takahashi şehri,Okayama ili ilan edildiMayıs ayında yeni animeye sponsor olduğunu söyledi. Şehir, hayranların animenin ortamını görmek için bir 'hac'a gelmesini ve mal satmayı ve ilgili etkinliklere ev sahipliği yapmayı planladığı için, anime Takahashi'de geçecek. Dizinin 5'er dakikalık 50 bölüm olarak yayınlanması planlanıyor.Tokyo MXEkim ayında başlıyor.

anime stüdyosuAICdır-dirüretenseri. AIC daha önce ilk Tenchi Muyo'yu üretti! orijinal video anime serisi ve takip eden projeler. Franchise bu yeni proje ile 20. yılını kutluyor.

Serinin Ekim ayından itibaren Tokyo MX'de beş dakikalık 50 bölüm olarak yayınlanması planlanıyor.

[Aracılığıyla Tenchifourm ]

Haber için Nil Admirari'ye teşekkürler.