aiko, A Silent Voice Anime Filminin Tema Şarkısını Seslendirecek

aiko, A Silent Voice Anime Filminin Tema Şarkısını Seslendirecek

Kyoto Animasyonu' filminin dayandığıYoshitoki Ōima'ın mangası Japonya'da 17 Eylül'de başlıyor

personeliKyoto Animasyonu'sanime filmadaptasyonuYoshitoki ŌimaSessiz Bir Ses (Koe hayır Katachi) manga Çarşamba günü şarkıcı aiko'nun filmin tema şarkısını seslendireceğini açıkladı.

aiko'nun bir anime filmi için son tema şarkısı performansı 2005'lerdeydiArashi no Yoru ni. O Ōima'nın orijinal mangasının hayranıdır.

Animenin yıldızı olacak:Miyu Irino(Bay OsomatsuTodomatsu,Sonun Seraph'ıYuichiro Hyakuya) Shōya Ishida olarak


Saori Hayami(Kızıl Saçlı Pamuk Prenses's Shirayuki, Bakuman.'s Miho Azuki) Shōko Nishimiya olarak


Naoko Yamada(Tamako Pazarı,Tamako Aşk Hikayesi, K-ON'un iki anime sezonu ve anime filmi)yönetmenlikKyoto Animation'daki film.Reiko Yoshida(Biyori Dışı,K-ON!,Yowamushi Pedalı) senaryoyu yazıyor veFutoshi Nishiya(Özgür!,Hyoka,Nichijo) animasyon için karakterleri tasarlıyor.Şoçikufilmi dağıtacak.

Ek personel üyeleri şunları içerir:

Sanat Yönetmeni:Mutsuo Shinohara(Ses! öfonyum,klan)
Renk anahtarı:Naomi Ishida(Hyoka, Nichijo)
Ayar:Seiichi Akitake(Tamako Pazarı, Tamako Aşk Hikayesi)
Fotoğraf Yönetmeni:Kazuya Takao(Ücretsiz!, Ses! Euphonium)
Ses Yönetmeni:Yota Tsuruoka(Haruhi Suzumiya'nın hüznü,Magi Madokes büyülü kız)
Müzik:Kensuke Ushio(uzay züppe,Masa Tenisi)
Müzik Prodüksiyonu:Midilli Kanyonu

Film 17 Eylül'de Japonya'da vizyona girecek. Gelişmiş biletler 4 Haziran'da satışa çıkacak ve Dahil etmek Nishiya tarafından çizilmiş net bir dosya.

gevrek ruloorijinal manganın hikayesini anlatıyor:

Keşke hiç tanışmasaydık. Keşke bir kez daha görüşebilsek.
Duyabilen bir çocuk, Shoya Ishida ve duyamayan bir transfer öğrenci, Shoko Nishimiya. Kader bir gün, ikisi tanışır ve Shoya, Shoko'ya zorbalıkta sınıfa liderlik eder. Ancak çok geçmeden sınıf hedefini Shoko'dan Shoya'ya kaydırır. Yıllar sonra Shoya, Shoko'yu bir kez daha görmesi gerektiğini şiddetle hisseder.

Ōima mangaya tek seferlik olarak başladı.Kodanşa'sBessatsu Shonen Dergisi2011'de ve ardından Ağustos 2013'te ana Shonen Magazine'de hikayeyi tam bir diziye dönüştürdü. Kodanshayayınlananmanganın Kasım 2014'teki son bölümü.Kodanşa Çizgi Romanları yayınlananKuzey Amerika'da basılan yedi ciltlik manga. gevrek rulopiyasaya sürülmüşKodansha'nın Japonya'da yeni bölümleri yayınlamasıyla eş zamanlı olarak İngilizce dizi.

Kaynak: komik natalie