Aimer 1. Fate/stay night için Tema Şarkısı Söyledi: Heaven's Feel Film

Aimer 1. Fate/stay night için Tema Şarkısı Söyledi: Heaven's Feel Film

Fate/stay night: Heaven's Feel I. önsezi çiçeği14 Ekim'de Japonya'da açılıyor

Üç bölümlü Fate/stay night: Heaven's Feel anime filminin resmi web sitesiproje ilan edildi Cumartesi günüBeğenmekbaşlıklı ilk filmin tema şarkısını seslendirecek.Fate/stay night: Heaven's Feel I. önsezi çiçeği. Film olacakprömiyer14 Ekim'de Japonya'da sinemalarda.

Aimer daha önce tema şarkıları seslendirdiFate/stay night: Sınırsız Bıçak İşleri,6 numara,Gundam UC,Natsume Yujin-Cho Go,Natsuyuki Buluşması, veRezonanstaki Terör, diğerleri arasında.

Tomonori Sudo(Fate/stay night: Sınırsız Bıçak İşleri,Sıfır kaderanimasyon yönetmeni) filmleri yönetiyor veufotableişi canlandırıyor.Yuki Kajiura(Fate/stay night: Unlimited Blade Works, Fate/Zero)beste yapmakmüzik.Takahiro Miurastoryboard'ları sağlıyor.Not: Aşağıdaki özet, oyun hakkında spoiler verir.Kader/kal geceÖykü. Okumak için vurgulayın.

[Filmin hikayesi, kan yoluyla Rin Tohsaka'nın küçük kız kardeşi olan Sakura Matō etrafında dönecek, ancak gençken, Sakura Matō hanesine evlatlık bir kız olarak gönderildi. Orada, ona güçlü büyü güçlerini vermek için zorlu bir eğitim verildi. Sakura'nın Kutsal Kase Savaşı'na girmemesi gerekiyordu, ancak Shirō ile romantik bir ilişkiye girmesi nedeniyle, kendi içindeki gizli tutku ve zihinsel kısıtlamaları çılgına döndü. Sakura, Kutsal Kase Savaşı'nda büyük bir oyun değiştirici olur ve Shiro'yu acımasız bir kadere doğru yürümeye zorlar.]

'Heaven's Feel' orijinal Fate/stay night görsel romanından bir rotadır. Rotanın bir manga uyarlamasıbaşlatılanMayıs 2015'te.

Fate/stay night'ın TV anime uyarlamasıSınırsız Bıçak İşleri'güzergahEkim 2014'te gösterime girdi. İlk Fate/stay night animesi 2005'te gösterime girdi.