Ajin Manga'nın OAD'si 9. Ciltle Birlikte Hazırlandı Videoda Önizlendi

Ajin Manga'nın OAD'si 9. Ciltle Birlikte Hazırlandı Videoda Önizlendi

OADhikayenin karakterlerinin günlük yaşamlarını betimleyen 7 Ekim'de vizyona giriyor

KodanşaresmiYoutubeonun için kanalİyi! Öğleden sonra, Haftalık Sabah veAkşamdergiler Pazar günü bir reklam yayınlamaya başladı.orijinal anime DVD'si paketlenmişdokuzuncu cildinin sınırlı sayıdaGamon Sakurai'sSınıf - Yarı İnsanmanga. Videoda Izumi, Tosaki'ye yarı zamanlı bir iş bulduğunu söylüyor.

Manganın dokuzuncu cildi 7 Ekim'de yayınlanacak. OAD'nin 'Kei, Kō, Tosaki, Shimomura in Kakurega no Ryokan' ve 'Satō and Tanaka in Himitsu no Ajito' başlıklı iki hikayesi olacak. Sınırlı sayıda 3,600 yen (yaklaşık 35 ABD Doları) mal olacak.

Ajin anime projesinin resmi web sitesi OAD'yi açıklıyor:Karakterlerin günlük hayatlarını anlatan özel bir yan hikaye. Bu, insanların TV animelerinde veya filmlerde hiç gösterilmeyen beklenmedik ve açık tepkileri görmelerini sağlayacaktır. Hayatlarına yasak bakışlar atmak alışkanlık haline gelebilir!

OAD'nin oyuncu kadrosu şunları içerir:Mamoru Miyano,Haziran Fukuyama,Houchu Ohtsuka,Takahiro Sakurai,Daisuke Hirakawa, veMikako Komatsu.

Ayrıca manganın sekizinci cildinin sınırlı bir baskısıpaketlenmiş6 Mayıs'ta bir OAD.Çokgen Resimleridokuzuncu ciltte bir kez daha OAD'yi canlandırıyor.

Netflix akışTelevizyon anime dizisinin yeni bölümleri, televizyonda yayınlandıktan üç gün sonra Japonya'da ve yayın bittikten sonra tüm seriyi Japonya dışında yayınladı. ikinci anime filmiaçıldı6 Mayıs'ta, üçüncü film ise 23 Eylül'de vizyona girecek.

Sakurai mangayı Kodansha's Good!'da başlattı! 2012'de öğleden sonra dergisi.Dikey23 Şubat'ta Kuzey Amerika'da yedinci cildi yayınladı.gevrek rulodır-dirgöndermeKodansha'nın Japonya'da yayınladığı yeni bölümler.