Akamatsu'nun J Comi Sitesinde Yetişkin Manga Yayınları Tokyo Yasası Tarafından Kısıtlandı

Akamatsu'nun J Comi Sitesinde Yetişkin Manga Yayınları Tokyo Yasası Tarafından Kısıtlandı

Tokyo vali yardımcısı, kanun değişikliği için zorlamak için TV'de Karım İlköğretim Öğrencisidir'i göstermişti.

Manga yaratıcısıKen Akamatsu ilan edildi Pazartesi günü, çevrimiçi manga sitesi J-Comi'deki yeni Premium hizmetinin yayınladığıSeiji MatsuyamaOku-sama wa Shōgakusei (My Wife Is an Elementary Student) mangası. Manga geçen yıl Tokyo Vali Yardımcısı olduğunda manşetlere taşındı.Naoki Inosevardıgösterilengeçen yıl televizyonda bu manga. Mangayı, son zamanlarda Tokyo'nun altında hangi mangaların kısıtlanması gerektiğine bir örnek olarak gösterdi.revizeGençlik Sağlıklı Gelişim Yönetmeliği.

Revize edilen yasa, 18 yaşın altındaki kişilere satılmaması veya kiralanmaması gereken yasal eser kategorisi olan 'zararlı yayınlar' kapsamına giren manga ve anime sayısını genişletti. Değişiklikten önce erotik malzeme zaten kısıtlanmıştı, ancak değişiklik kanun ayrıca Tokyo Büyükşehir Hükümeti'nin 'toplumsal düzeni aşırı derecede bozmak' olarak değerlendirdiği malzemelerin satışını ve kiralanmasını da kısıtlamaktadır.

Manganın hikayesi, azalan doğum oranına tepki olarak evlilik yaşının düşürüldüğü yakın bir gelecekte geçiyor. Bu şaka komedisinde 24 yaşındaki bir adam 12 yaşındaki bir kızla evlenir. Tokyo Büyükşehir Hükümetimeydana çıkarmakNisan ayında, bu manganın çocuk tecavüzünü tasvir etmesi nedeniyle kısıtlandığını belirtmişti.Akamatsubaşlatılangeçen Kasım ayındaki J-Comi sitesi ve sitenin 'J-comi Premium' hizmetibaşlamakCumartesi günü beta testi. Premium hizmet yetişkinleri dağıtır,erkeklerin aşkı, ve baskısı tükenmiş başlıklar da dahil olmak üzere erotik ve şiddetli manga, kullanıcılara bir ücret karşılığında. Site, kredi kartı isteyerek kullanıcıları kısıtlar.

Matsuyama açıkladı revize edilen Tokyo yasasının mangasını kısıtlamasından sonra mangasının yayınlanmasının çeşitli yollarını düşündüğünü ve J-Comi'nin en uygun yer olduğu sonucuna vardığını söyledi.

Masahiro Itosugi, başka bir manganın yazarı (Aki Sora) revize edilen kanunla sınırlandırılmış,tartışıldımangayı J-Comi'de yayınlama olasılığı, ancak 'muhtemelen' bunu yapamayacağını da ekledi. Itosugi Nisan ayında bu manganın 1. ve 3. ciltlerinin Temmuz ayından sonra basılmayacağını açıklamıştı. O sırada Akamatsu, J-Comi'nin ücretli Premium hizmetini henüz açıklamamıştı.

Akamatsu ayrıca J-Comi gibi mangalar yaratmasıyla da tanınır.NegimaveHina'yı sev.