Akame ga Kill TV Anime Yarım Yıl Yayında

Akame ga Kill TV Anime Yarım Yıl Yayında

personeliTakahiroIV Proje belirtilen geçen perşembe White Fox'un televizyonuanimeTakahiro'nun veTetsuya Tashiro'sAkame ga ÖLDÜR!manga iki kişilik çalışacak sınıflar ya da yarım yıl.

Dökümiçerir:

Sora Amamiya(bu[e-posta korumalı]FİLM: Kagayaki no Mukōgawa e!Shiho,Bir Hafta Arkadaşlar'Kaori)olarakAkame, Night Raid'in bir üyesi. Teigu 'Murasame' (Duşlar) üzerinde ustalığı vardır ve nadiren duygu gösterir.
Soma Saito(Haikyuu!!,Gelecek Kartı Buddyfight) köyünü kurtarmak için bir subay olmak için yola çıkan bir çocuk savaşçı olan Tatsumi olarak.


Yukarı Tamura(öldür la öldür,Steins kapısı) Mein olarak, katıldığında Tatsumi'yi zorlayan Night Raid'in bir üyesi. Teigu 'Pumpkin' silahını kullanıyor.


Yuu Asakawa(Kader/kal gece,Ikki Tousen) Leone olarak, canlı bir eğilime sahip Night Raid üyesi. Tatsumi'ye nasıl asker olunacağını öğretir. Onun Teigu'su 'Lionel'.


Mamiko Noto(Lagrange - Rin-ne'nin Çiçeği,Prenses Dirilişi) Schere olarak, Night Raid üyesi. Normalde sakindir ama savaşta acımasızdır. Teigu'su 'Extas'.


Yoshitsugu Matsuoka(Kılıç Sanatı Çevrimiçi,bu[e-posta korumalı]) Düşmanı aramakla görevli Night Raid üyesi Rabac olarak. Kolayca heyecanlanır ve kızlara karşı zayıftır. Onun Teigu'su 'Çapraz Kuyruk'.


Katsuyuki Konishi(Öldür la öldür,Senfoni Masalları Animasyon) Braht, Night Raid üyesi ve eski imparatorlukta asker olarak. Tatsumi'nin ağabeyi gibi davranıyor ve muhtemelen erkeklerden hoşlanıyor. Onun Teigu'su 'Inkrushio'dur.


Kahkaha Mizuno(Nura: Yokai Klanının Yükselişi: Demon Capital,Silahşör Kız: Tiyatro) Najenda, Night Raid üyesi ve eski imparatorlukta bir general olarak. Çeşitli cihazları gizleyen yapay bir sağ kolu var.


Satomi Akesaka(Uyanın kızlar!,Galaksi Melek Rünü) imparatorluğun yeni generali Esdese olarak. Zayıf insanlardan nefret eder ve işkenceden hoşlanır. Buzu özgürce kullanır.


Kanami SatouAria, İmparatorlukta yaşayan ve Tatsumi'ye yardım eden bir kız olarak.


Mikako KomatsuSayo, Tatsumi'nin çocukluk arkadaşı olarak.


Kouji TakahashiIeyasu, Tatsumi'nin çocukluk arkadaşı olarak.

Amamiya ayrıca dizinin açılış temasını da seslendirecek veMiku Sawaibitiş temasını gerçekleştiriyor.

Karanlık aksiyon fantazi mangası, İmparatorluk tarafından bir suikastçı olarak satın alınan ve yetiştirilen bir kız olan Akame adlı başlık karakterini takip ediyor. Akame ile tanıştıktan sonra, Tatsumi adında bir çocuk, gizli suikastçı grup Night Raid ve Teigu olarak bilinen özel silahlarla yozlaşmış İmparatorluğun kötülüğüne karşı durmaya yemin eder.

Tomoki Kobayashi(Tiara için Gözyaşları,yalnız) animeyi yönetiyor veMakoto Uezu(Danganronpa Animasyon,Stigmatalı Qwaser) orijinal yaratıcısı Takahiro'nun senaryoyu denetlediği dizi senaryolarından sorumludur.Kazuhisa Nakamura(jormungand) karakterleri tasarlıyor veTaku Iwasaki(Siyah uşak,JoJo'nun Tuhaf Macerası,Gatçaman Kalabalıkları) müziği besteliyor.

Dizi şu tarihte vizyona girecekTokyo MX7 Temmuz'da ve ayrıca devam ediyorMBSveBS11.

Manga başladıKare EnixAylıkgangan şakasıdergisi 2010'da yayınlandı ve manganın derlenmiş dokuzuncu cildi Ocak ayında gönderildi. TakahirobaşlatılanenAkame ga KILL! SIFIRsanatçı ile prequelKei ToruSquare Enix'in içindebüyük ganganGeçen Ekim dergisi. [Aracılığıyla 0takomu ]