Aksys Games, Hakuoki'yi Ekliyor: Shinsengumi PS3 Oyununun Hikayeleri

Aksys Games, Hakuoki'yi Ekliyor: Shinsengumi PS3 Oyununun Hikayeleri

durmaEkstra içerikli Junsouroku oyunu, orijinal olarak 2010'da Japonya'da gönderildi

Kuzey Amerika video oyunu yayıncısı Aksys Games ilan edildi Salı günü yayınlayacakFikir FabrikasıveTasarım FabrikasıHakuōki: Shinsengumi'nin Hikayeleri (Hakuōki Junsouroku)Oyun istasyonu3 oyun .

Aksys Games, oyunun içerir 'yaklaşık 20 saatlik içerik ekleyen ek etkinlikler.' Oyuncular ayrıca modern bir Japon lisesinde oyunun oyuncu kadrosunu içeren bir dizi kısa hikayenin kilidini açabilirler. Oyun ayrıca bir medya galerisi ve sanat galerisi arşivleri ve yan hikayeler içeren DLC'ye sahip olacak.

Oyun ilk olarak Haziran 2010'da Japonya'da PS3 için gönderilmişti.Aksys OyunlarıÖnceden piyasaya sürülmüşorijinalHakuoki: Uçan Çiçeğin İblisiŞubat 2012'de PSP oyunu, Şubat 2013'te Kuzey Amerika'da PSP için Hakuōki: Warriors of the Shinsengumi aksiyon macera oyunu ve Hakuōki: Memories of the ShinsengumiNintendo3doyungeçen ay.

Idea Factory'den oyun serisi, çok sayıda anime uyarlaması üretti. Hakuōki anime serisi, 12 bölümlük Hakuōki serisini, 10 bölümlük devam serisini içerir.Hakuōki Hekketsu-roku, 12 bölümlükHakuoki Reimeirokuprequel serisi ve altı bölümHakuoki medyadiziler. Franchise ayrıca iki film içeriyor, bunlardan ilkiprömiyeri yapıldı24 Ağustos'ta Japonya'da Hakuōki: Daichishō Kyoto Ranbu (Hakuōki: Chapter 1 Kyoto Dance) adı altında.Sentai Filmworkssahip olmakpiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki üç televizyon anime dizisi ve OAV dizisi.

hakuokips3_ss_cr_05 hakuokips3_ss_cr_08 hakuokips3_ss_cr_09 hakuokips3_ss_cr_10 hakuokips3_ss_cr_11 hakuokips3_ss_cr_22 hakuok_ps3.png
hakuokips3_ss_cr_04 hakuokips3_ss_cr_05 hakuokips3_ss_cr_08 hakuokips3_ss_cr_09 hakuokips3_ss_cr_10
hakuokips3_ss_cr_11 hakuokips3_ss_cr_22 hakuok_ps3.png