Alice in Borderland Orijinal Video Anime'nin 1. Tanıtımı Gerilim Önizliyor

Alice in Borderland Orijinal Video Anime'nin 1. Tanıtımı Gerilim Önizliyor

Ejderha Krizi!müdürHideki Tachibanaanimeyi yönetirGÜMÜŞ BAĞLANTI,BAĞLAMAK

Şogakukaniçin Pazartesi günü bir tanıtım videosu yayınlamaya başladıorijinal video animasyonu(OVA) gelecek hacimpaketlenmiş12. cildin sınırlı sayıdaki kopyaları ileharo asohayatta kalma gerilim mangasıAlice Sınır Ülkesinde(Imawa no Kuni no Alice).

Ryohei: Sınır Ülkesi...?
Saori: Şu anda bulunduğumuz yerin adı bu.
Ryōhei: Önemsiz dünyadan bir sürüm. Gerçeğin reddi. Chunibyo (kendi anime benzeri fantezilerinde kaybolan biri).Peter Pan Sendromu. Adının ne olduğu önemli değil.
Metin: Şiddet içeren hayatta kalma/gerilim
Ryohei: Bir oyun!? Bu nasıl bir oyun!?
Daikichi: Artık tamamen bitirdim Arisu!
Chōta: En başından pes etmemize izin vermek gibi bir niyetleri yoktu!
Saori: Sanırım ikimiz de aynı kader gemisindeyiz.
Metin: Düşün
Metin: Herkes tarafından görülenler hakkında
Metin: Ama kimse görmedi!
Ryōhei: Bu tuhaf durumda olmamıza rağmen heyecanlanmam garip mi...?

Orijinal video animesinin üç bölümünün üretilmesi planlanıyor ve anime, manganın 12., 13. ve 14. derlenmiş ciltlerinin sınırlı sayıdaki paketleriyle birlikte paketlenecek. Animenin ilk bölümüyle birlikte verilen manganın 12. cildi 17 Ekim'de Japonya'da piyasaya çıkacak.

Oyuncu kadrosu şunları içerir:Yoshimasa HoşoyaRyohei Arisu olarak,Tatsuhisa SuzukiDaikichi Karube olarak,Tsubasa YonagaChōta Cut olarak veMaaya SakamotoSaori Shibuki olarak.Hideki Tachibana(Ejderha Krizi!,H2O ~Kumdaki Ayak İzleri~) animeyi yönetecekGÜMÜŞ BAĞLANTIveBAĞLAMAKbetiklerdenRyosuke Nakamura(hava,Alev Serabı).Tomoko Sudo(UZAY GÖSTERİSİ'ne hoş geldiniz,Wagnaria!!anahtar animasyon) karakterleri tasarlıyor veKazuya Iwai(Hatsukoi Sınırlı, Bakuman.) görüntü yönetmenliğini üstleniyor.Masanori Tsuchiyases efektlerinden sorumludur veHiroaki Tsutsumi(Meganebu!,Mavi Bahar Yolculuğu) film müziğini oluşturuyor.

Manga, dayanılmaz günlük hayatından rahatsız olan bir erkek lise öğrencisi olan Ryōhei Arisu (Japonca'da 'Alice' olarak telaffuz edilir) etrafında döner. Bir gece, kasabada takılmak için kötü arkadaşı Karube ve Chōbe ile birlikte etiketlenir. Ancak, kasaba aniden dev havai fişeklerle kaplanır ve aklı başına geldiğinde, Ryōhei etrafta kimsenin olmadığını fark etti. Kendilerini farklı bir dünyada bulan Ryōhei, Karube ve Chota, hayatta kalma oyunlarına katılmaya veya yarasadan ölmeye zorlanır. Üçü yaşamak için savaşır ve kendi dünyalarına geri dönmenin bir yolunu bulur.

Asō, Shogakukan's'ta mangayı serileştirmeye başladı.Haftalık Shonen Pazar S(eski adıyla Shōnen Sunday Chō) 2010 yılında ve aynı zamanda dergide yayınlanmakta olan bir dizi özel hikaye yazıyor.Haftalık Shonen Pazarayda bir dergi. Shogakukan, manganın 11. derlenmiş cildini 18 Haziran'da Japonya'ya gönderdi.