Alt.Ant/UCI Kitabevi Anime ithalatını aşamalı olarak kaldırıyor

Alt.Ant/UCI Kitabevi Anime ithalatını aşamalı olarak kaldırıyor

UCI Kitabevi anime hayranları tarafından alt.ant olarak bilinen , son beş yılda anime ithalatı alanında lider olacak,LDveya CD'ler. Ancak, UCI Anime posta listesinin abonelerine yönelik kasvetli bir mesajda, UCI'den Mike Killey mağazadan ayrıldığını ve mevcut iş yapma biçimlerini duyurdu.

'UCI'deki anime benim yokluğumda devam edecek, ancak farklı bir biçimde. UCI'nin odak noktası küresel olmaktan çok yerel olacak ve kampüsteki anime topluluğuna mevcut stokları satmaya odaklanacaklar' dedi Killey yaptığı açıklamada. Ayrıca, UCI'nin ithalat gönderileri için başka planı olmadığını ve sayfanın yeni sürümlerle güncellenmeyeceğini, mevcut listelerin Ekim ortasında olduğu gibi dondurulacağını da belirtiyor. (Satış yapmaya başlayacak ve Killey okuyucuları bunlardan yararlanmaya teşvik etti.)

'Pekala, bu çok üzücü. Müşteri Slithey Tove, rec.arts.anime.misc'de en azından bir dönemin sonu oldu' dedi. Bununla birlikte, Killey'nin UCI'den ayrılması potansiyeli olan bir şey: 1 Aralık 1998'de açılacak olan yeni bir ithal anime web sitesine başlıyor. ('Başlamak için sabırsızlanıyorum!' dedi ayrı bir duyuruda.)Çağrılacak Tokyo Pop , anime ithalatı sunacak,J-popve video oyunu CD'leri, LD'ler ve daha fazlası. 'Japonya'dan ithal edilebiliyorsa ve havalıysa ya da olmak üzereyse... www.tokyopop.com. İnternetteki ilk Jpop 'infomerce' sitesi olmayı hedefliyoruz--her yerde en saçma bilgilere ve en seçkin alışveriş arayüzüne sahibiz.'

Siteyi ziyaret edenler, Mike'ın taşımayı planladığı bazı oyunların ön izlemesini alacak.