Amazon, Nippon Animation'ın Sinbad Film Üçlemesini İngilizce Altyazılı Dubla Yayınlıyor

Amazon, Nippon Animation'ın Sinbad Film Üçlemesini İngilizce Altyazılı Dubla Yayınlıyor

Nippon Animasyon,ShirogumiNippon Animation'ın 40. yıl dönümü çalışması olarak üretilen üçleme

Amazon ABD şu anda yayın Akışı içinde üç filmNippon Animasyon'ın son Sinbad anime filmi üçlemesi.

Her filmin yaklaşık 50 dakikalık bir çalışma süresi vardır ve tüm filmlerAmazon Başbakanısadece üyeler. İlk filmde (Uçan Prenses ve Gizli Ada) şu anda yalnızca altyazılı olarak mevcuttur, üçlemenin ikinci ve üçüncü filmleri (Sihirli Lamba ve Hareketli AdalarveHigh Noon'da Gece ve Harikalar Kapısı) hem İngilizce altyazılı hem de İngilizce olarak mevcutturdubbiçimler.

Amazon, Uçan Prenses ve Gizli Ada'yı anlatıyor:Edebi klasik 'The Arabian Nights'a dayanan bir anime üçlemesi. SINBAD adında çalışkan ve meraklı bir çocuk, denizci olmayı ve dünyayı dolaşma hayalini kuruyor. Bir gün, uçan tahta bir ata binmiş gizemli bir kızla ve halıları uçurarak onu kovalayan bir grup adamla karşılaşır. Uçan halı, demir gemi, saldıran dev kuşlar ve gizli ada… Önünde pek çok zorluk var!

Film Temmuz 2015'te Japonya'da gösterime girdi.

Amazon, Sihirli Lamba ve Hareketli Adalar'ı anlatıyor:

Sinbad ve Bahr mürettebatı, efsanevi bir büyücü klanının prensesi Sana'nın yoldaşlarını aramak için yola çıkar. Sana şiddetli bir fırtınanın ardından hasarlı bir gemiyi tamir ederken Sihirli Lamba'nın varlığını hisseder. Yakındaki adada lambayı ararlar, ancak Sana'yı hedefleyen bir iblisin eli yaklaşır. Sihirli Lamba nedir? Sana'nın yoldaşları nerede? Macera devam ediyor!

Film, Ocak 2016'da Japonya'da vizyona girdi.

Amazon, High Noon'da Gece ve Harikalar Kapısı'nı şöyle tanımlar:

Sana'nın yoldaşlarını arama çalışmaları devam ediyor. Sinbad'a kalbini açan Sara, babasının çırağı Galip'in büyücü gücünü kullanarak barışçıl krallığı ve ailesini nasıl yok ettiğinin korkunç hikayesini anlatır. Aniden Sihirli Lamba, “Night at High Noon'da görünen atalar ülkesine giden Harika Kapıya” geçişi gösterir, ancak Galip'in askerleri yollarını kapatır.

Film, Mayıs 2016'da Japonya'da vizyona girdi.

Nippon Animation ile işbirliği yaptıShirogumiprojeyi Nippon Animation'ın 40. yıl dönümü çalışması olarak planlamak ve üretmek.Shinpei Miyashita(Doraemon: Nobita no Kyōryuyönetmen yardımcısı) üçlemeyi yönetti.Yoshiharu Sato(Komşum Totoro,Sadece dün) karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeniydi veHiroyuki Kawasaki(Ronja the Robber'ın kızı) senaryolardan sorumluydu.Kaeko Hayafunegerçek senaryoları yazdı.Eon EğlenceFilmleri Japonya'da dağıttı.beyazüç film için de tema şarkısı 'Pocket'ı seslendirdi.

Filmler rol aldı:

  • Momoko TanabeSana olarak
  • Tomo MuranakaSinbad olarak
  • Nao NagazavaolarakVEYA
  • Tadashi MiyazawaNecip olarak
  • Takeshi KagaKaptan Razak olarak

Nippon Animation, 1975 yılında bir animasyon stüdyosu olarak kuruldu ve en çokDünya Başyapıt Tiyatrosu, çocuk edebiyatına dayanan onlarca yıllık bir televizyon anime dizisi. Dünya Başyapıt Tiyatrosu dahilGreen Gables'lı Anne,Flandre Köpeği, veRakun Rascal. Nippon Animation ayrıca 1990'ları da canlandırdı.Chibi Maruko-chan1995'ten beri yayınlanmakta olan televizyon dizisi ve şu anki enkarnasyonu.

Shirogumi, görsel efektler ve CG grafikleri konusunda uzmanlaşmış bir animasyon stüdyosudur. Şirket, canlı aksiyon filmindeki görsel efektler için kredilendirildiDaima: Üçüncü Caddede Gün Batımıve 2014 filminin animasyon prodüksiyonuYanımda Kal Doraemon. Shirogumi ayrıca video oyunları için sinematikler yaptı. Daha fazla kahraman yok , Şeytanın ruhları , ve kalp hikayeleri .

[Aracılığıyla WTK ]