Ane Log Sibling Comedy Video Anime'nin 1. Bölümü Yayınlandı

Ane Log Sibling Comedy Video Anime'nin 1. Bölümü Yayınlandı

DVD, 18 Eylül'de 5. manga cildiyle birlikte gönderilecek

Şogakukanbaşlamak yayın Akışı dizinin ilk beş dakikalık bölümüorijinal video animesi(BU) nın-ninKenji Taguchikomedi mangasıAne Log - Moyako Nee-san hiçbir Tomaranai Monologu(Kardeşin Günlüğü - Moyako'nun Durmayacak Monologu) Salı günü.

Tam 'Watashi no Ototo wa Hentai de Aru' (Küçük Kardeşim bir Sapık) OVA, 18 Eylül'de beşinci derlenmiş manga cildinin sınırlı sayıda DVD'sinde gönderilecek.Taguchi mangayı Shogakukan'da başlattıHaftalık Shonen PazarManganın hikayesi Moyako Konoe'ye odaklanıyor (oynadıileAmi Koshimizu) ve küçük kardeşi Akira (Takahiro Mizushima). Onlar daha küçükken Akira ona evlenme teklif eder, bu yüzden Moyako onun ablasına aşık olan bir sapık olduğunu düşünür. Moyako'nun yanlış anlaşılması, kardeşi hakkında çılgın hayaller kurmasına neden olur.

Tetsuo Ichimura(bölüm yönetmeniÇamaşır suyu,Durarara!!) OVA'yı şurada yönetiyor:beyin tabanıtarafından komut dosyaları ileNatsuko Takahashi(Romeo × Juliet, Çamaşır suyu).Eriko Itō(Bağlamak) karakter tasarımını ele alıyor.

Manga şimdiden bir drama CD'sine ve altı Flash anime içeren bir hayran diskine ilham verdi.şortKoshimizu (Hiçbir Yerin Ortasındaki UfukTome,Geass koduKallen), Mizushima (Kokoro BağlantısıTaichi,Suçlu TaçYahiro) veSatomi Akesaka(Uyanın kızlar!Kraliçe,kopelionTaeko) hem drama CD'sinde hem de Flash animesinde rol aldı.