AnimeLab'a High School DxD ve Psycho Pass Extended Edition eklendi

AnimeLab'a High School DxD ve Psycho Pass Extended Edition eklendi

Psiko-GeçişGenişletilmiş Sürüm ve iki sezonLiseartık izlemek için kullanılabilirAnimeLab.ile birlikte;

deli eğlence'ın çevrimiçi akış hizmeti,AnimeLab, haberi bugün kendi kanalıyla duyurdu. Facebook sayfa. Her iki mevsimLise,Psiko-GeçişGenişletilmiş Sürüm ve ek bölümlerinarutoartık AnimeLab.com'da mevcut, yeni içerik şu şekilde;

 • High School DxD - 12 bölüm High School DxD ve 12 bölümLise DxD Yeni[ İzle şimdi! ].
 • Psycho-Pass Extended Edition - 11 bölüm [ İzle şimdi! ].
 • Naruto - Sezon 4 ve 5, 52 bölüm [ İzle şimdi! ].
 • Tüm seriler Avustralya ve Yeni Zelanda'da mevcut olsa da, High School DxD'nin ev videosu yayınının Yeni Zelanda'da sınıflandırılması reddedildi, bu nedenle Madman'dan ülkedeki kullanılabilirliği konusunda açıklama bekliyoruz.

  Lise DxD / Lise DxD Yeni

  Salak ve şehvet düşkünü lise ikinci sınıf öğrencisi Issei Hyōdō (Yuuki Kaji) ilk randevusunda vahşice saldırıya uğrar ve öldürülür. Ertesi sabah Issei, tüm çilenin bir rüya olduğunu düşünerek uyanır, ancak Rias Gremory'yi keşfettiğinde şok olur (Yoko Hikasa), Kuoh Akademisi'nde odasında çıplak, dolgun bir üçüncü sınıf öğrencisi. Rias, kendisini astları olarak hizmet etmesi için Issei'yi bir Şeytan olarak reenkarne eden bir Şeytan olarak ortaya koyuyor.  High School DxD aslen tarafından yazılmış hafif bir roman serisiydi.Ichiei Ishibumive tarafından gösterilenMiyama-Sıfır. dizi şurada yayınlandıFujimi Şobo'sejderha dergisiEylül 2008'den itibaren Fujimi altında 19 ciltte toplanmıştır.Fantazi Bunkodamga. tarafından bir manga uyarlamasıHiroji Mishima2010 yılında başladı ve o zamandan beri 6 cilt halinde toplandı ve Batı'da yayınlandı.Yen Basınve o zamandan beri iki tane daha spin-off manga takip etti.

  Bu uyarlamanın yönlendirdiğiTetsuya Yanagisawa(UFO Prenses Valkyrie,çilekli yumurta) tarafından bir komut dosyasındanTakao Yoshioka(Sıfıra aşina,Elfen Yalan).Junji Goto(Okul günleri) Miyama-Zero'nun orijinal karakter tasarımlarını sanat yönetmenliği altında ekrana dönüştürür.Şigemi Ikeda(InuYasha, Bantorra Kitabı). Serinin yapımcılığını üstlendiğiKNPve ilk olarak Ocak 2012'de 12 bölüm için Japonya'da yayınlandı. İlk dizi oldutakip etti2013 yılında High School DxD New tarafından ve üçüncü bir sezon alacakbaşlıklı Lise DxD DoğanNisan 2015'te.

  deli eğlencelisanslıHigh School DxD'nin ilk sezonu Ağustos 2012'de, koleksiyonu DVD ve Blu-ray olarak Kasım 2013'te, High School DxD New ise Ocak 2015'te yayımladı.

  Psycho-Pass Genişletilmiş Sürümü

  Psiko-Pass adı verilen her vatandaşın vücuduna takılan bir cihaz aracılığıyla bir kişinin ruh halini, kişiliğini ve suç işleme olasılığını anında ölçmenin ve nicelleştirmenin mümkün olduğu yakın bir gelecek. Bir kişinin 'Suç Katsayısı' endeksi çok yüksek olduğunda, Kamu Güvenliği Bürosu'nun Kriminal Soruşturma Bölümü'nün icra memurları, söz konusu kişiyi gerekirse öldürücü güçle takip etmek ve yakalamak için çağrılır.

  Dizi, suç katsayısı çok yüksek ve iyileşme şansı olmadığı için gizli bir suçlu olarak etiketlenen bir müfettiş olan 'uygulayıcı' Shinya Kōgami ile ortak olan yeni büro müfettişi Akane Tsunemori'yi takip ediyor. Soruşturma yürütmeye başladıklarında, çok sayıda suçun arkasında Psycho-Pass tarafından tespit edilmeyen bir beyni olduğunu fark ederler.

  Fuji TVBaşlangıçta Psycho-Pass'i bir parçası olarak yayınladıNoitamiEkim 2013'te ve dizi tarafından üretildiÜretim I.GOyuncu kadrosunda Seki (Kart Yakalayıcı SakuraTouya,Sıfır kaderGılgamış) Shinya Kōgami olarak veKana Hanazawa(Kobato.Kobato.,NisemonogatariNadeko), Akane Tsunemori rolünde.

  Personel genel müdürü içerirKatsuyuki Motohiro(uzay yolcuları, canlı aksiyongece başı, canlı aksiyonAntika Fırın, Bayside Shakedown), yönetmenNaoyoshi Shiotani(Kan+,Tokyo Mermer Çikolata), senarist ve dizi senaryo editörüGen Urobuchi(Magi Madokes büyülü kız, Fate/Zero) manga yaratıcısı tarafından özgün karakter tasarımlarıylaAkira Amano(Yeniden doğmak!).

  Psycho-Pass (önceki değeri)takip ettibir film uyarlaması, ikinci seri ve Psycho-Pass Extended Edition haline gelen 'yeni düzenleme versiyonu' ile. Genişletilmiş sürüm, orijinal 22 bölümü alır ve diziyi birer saatlik 11 bölüme sıkıştırır.

  deli eğlencebaşladıPsycho-Pass'i Temmuz 2013'te yayınlıyor ve o zamandan beriakış Psiko-Pass 2AnimeLab.com'da.