Aniplex USA, Sword Art Online The Movie: Ordinal Scale'in İngilizce Fragmanını Yayınlıyor

Aniplex USA, Sword Art Online The Movie: Ordinal Scale'in İngilizce Fragmanını Yayınlıyor

Şirket, filmin 2017'de vizyona gireceğini belirten İngilizce bir web sitesi açtı

Aniplex ABDbaşlamak yayın Akışı için Pazar günü bir İngiliz fragmanıSword Art Online Filmi: Sıralı Ölçekfilm. Şirket ayrıca açıldı film için resmi bir İngilizce web sitesi. İngilizce web sitesi, filmin 2017'de sinemalara geleceğini belirtiyor.

Japon web sitesi de akış film için bir fragman, ancak Japonya'ya bölge kilitli. Film olacakaçık2017 yılında Japonya'da.'Ordinal Scale', 'Sword Art Online' ve 'Gun Gale Online'dan sonraki bir oyunun adıdır. Oyun, 'Augma' adlı yeni bir artırılmış gerçeklik cihazı kullanıyor. İngilizce web sitesi 'Augma'yı şu şekilde tanımlamaktadır:

Bir çift küçük kulaklığa benzeyen yeni nesil, giyilebilir bir çoklu cihaz. Boyut ve taşınabilirlik açısından mevcut VR makinesi “Amusphere”den çok daha üstün. Augma'nın tam dalış işlevi yoktur, ancak AR işlevi bunu telafi etmek için büyük ölçüde geliştirilmiştir. Uyanıkken oyunculara görsel, işitsel ve dokunsal duyum verilerini iletebilir, böylece kullanıcıların bir oyun gibi fitness ve sağlık yönetiminin keyfini çıkarmalarını sağlar.

Ayrıca site, 'Sıralı Ölçek' oyununu şu şekilde açıklamaktadır:

“Augma” için özel olarak tasarlanmış bir ARMMO-RPG olan “Ordinal Scale”. Piyasaya sürüldükten sonra, ileri teknolojisi nedeniyle en çok tartışılan oyun haline geldi. Bu oyunda oyuncular, gerçek dünyanın çeşitli yerlerinde görünen eşyaları toplayarak ve canavarları yenerek rütbelerini yükseltebilirler. Bu “Sıralama Sistemi” oyunun ana özelliğidir ve bu sistemde her oyuncunun statüsü, kardinal sayı yerine sıra numarası ile gösterilen rütbesine göre belirlenir. Sonuç olarak, yüksek rütbeli oyunculara ezici bir güç verilir ve genellikle rütbe, bir PvP savaşının sonucuna karar vermede önemli bir faktör haline gelir.

site de açıkladıabc'nin karakter tasarımları Kirito ve Asuna için her ikisi de 'Ordinal Scale' kıyafetleriyle.

Yoshitsugu MatsuokaKirito oynamaya geri dönecek veHaruka TomatsuAsuna oynamaya geri dönecek.

Filmin yepyeni orijinal hikayesiyer almakTV animesinin ikinci sezonunda gösterilen son yay olan Mother's Rosario arkından sonra. Orijinal hafif roman yazarıReki Kawaharafilm için yeni bir hikaye yazıyor.Tomohiko Itoiki TV anime serisinden ve filmi yönetmek için özel animeden dönüyor.A-1 Resimleri.Shingo Adaçiayrıca karakterleri abec'in orijinal karakter tasarımlarına göre tasarlamak için TV animesinden dönüyor veYuki Kajiuramüziği not etmek için geri dönüyor.