ANN'den Jonathan Carrera Yeni AKB48 Müzik Videosunu Yönetiyor

ANN'den Jonathan Carrera Yeni AKB48 Müzik Videosunu Yönetiyor

Eylül ayında New York Anime Festivali 2009 sırasında 1 günde çekilen video

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: Jonathan Carrera,Anime Haber Ağıvideo yönetmeni, yönlendirilmiş enmüzik videokızlardan oluşan idol pop grubunun özel Amerikan versiyonu içinAKB48'ın en yeni single'ı 'River.'Ken Hoinskyçeviri ve yerelleştirme firması MX Media'nın da çalıştı Proje üzerinde. Tekli Japonya'da 19-25 Ekim haftasında Oricon'un haftalık sıralama listelerinde 1 numaradan giriş yaptı.

Japon TV şovu AKB48 Nemousu TV, Cuma günü Carrera'nın videosunu ve yönetmen Mike Fox'un başka bir videosunu yayınladı ve ayrıca videoların yapımının kamera arkası belgeselini yayınladı. Videolar AKB48'ler sırasında bir günde çekildidış görünüşEylül ayında New York Anime Fest 2009'da.

Yapımcı ve söz yazarıYasushi AkimotoAKB48'i 2005 yılında Tokyo'nun Akihabara'sında kalıcı olarak konuşlanmış bir idol grubu olarak kurdu.otakuneredeyse her gün performans sergiledikleri alışveriş bölgesi. AKB48 48 üyeyle yola çıkmasına rağmen, yeni inisiyeler için 'Takım Araştırma Öğrencileri' (Takım Kenkyūsei) eklendiğinden artık daha fazla üyesi var. Tam üyeler A, K ve B Takımlarına bölünmüştür - adını ' harfinin üç hecesinden almıştır.tasarrufAkihabara'nın takma adı.

Grup, tema şarkıları seslendirdi.Deltora GöreviveBUZanime projeleri. Çağdaş sanatçı ve ara sıra anime yaratıcısıTakashi Murakami resimliAKB48 idol grubunun 24 Haziran single'ı 'Namida Surprise!' için ceket Karşılığında, AKB48 yapımcısı Yasushi Akimoto, Murakami'nin 'First Love' bağlantı şarkısının sözlerini yazdı.Süper Düz İlk Aşk'anime kısa.işbirliği yaptıAKB48 Sprout çevrimiçi mangasında manga sanatçısı Natsuo Kume ile Team B'nin üyeleri hakkında. AKBşarkı söyledi2007 Yılbaşı gecesi Kōhaku Uta Gassen televizyon etkinliğinde vekatıldıNisan ayının bu bölümünü inceleyen kiraz çiçeği için Japonya Başbakanı Tarō Asō.Resim ©AKS