Ao Haru Ride Manga, Orijinal Anime DVD'sini Paketliyor

Ao Haru Ride Manga, Orijinal Anime DVD'sini Paketliyor

Ayrıca: manga tirajı 5.84 milyon kopyayı aşıyor

Haziran sayısındanŞueisha'sBetsumadergisi Salı günü 11. cildini yayınladığını duyurdu.O Sakisaka'sao haru yolculuğu manga bir paket olacakorijinal anime DVD'si. Derginin gelecek sayıları animenin içeriği hakkında daha fazla bilgi verecek.

Buna ek olarak, derginin bir sonraki sayısında Ao Haru Ride için bir tanıtım videosunun yanı sıra Sakisaka'nın oyuncu konuşmaları ve çizimlerini içeren bir 'Premium DVD cilt 1' de yer alacak.

Bir drama CD'siözelliklianimenin oyuncu kadrosu, manganın derlenmiş 10. cildinin sınırlı baskısıyla 23 Mayıs'ta piyasaya sürülecekti. Sakisaka, orijinal hikayeyi drama CD'sinde yazdı. CD'nin sonunda döküm yorumları da olacaktır.Dergiye göre, manga şu anda 5,84 milyondan fazla basılmış kopyaya sahip.

Televizyon anime uyarlaması Temmuz'da prömiyer yapacak ve şu oyuncular yer alacak:


Maaya Uchida(NoragamiHiyori,Pretty Ritim Gökkuşağı CanlıWakana) Futaba Yoshioka olarakYuuki Kaji(Suçlu Taç'S Shu,Titan'a SaldırıEren) olarak Kō Mabuchi

Ai Kayano(Nagi no AsukaraChisaki, Guilty Crown'dan Inori) Futaba'nın Kō'den hoşlanan arkadaşı Yūri Makita rolünde.

Mikako Komatsu(Nagi no Asukara'dan Miuna, Pretty Rhythm Rainbow Live'dan Ito) Tanaka-sensei'den hoşlanan 'yalnız kurt' Shūko Murao rolünde.

Kenn(flamingo samurayAnji,Avcı x AvcıPhinks) olayları seven ve Shūko ile ilgilenen Aya Kominato olarak.

Daisuke Hirakawa(Sıfır TanıdıktemmuzSezar,Hozuki hiçbir ReitetsuMomotaro), Yoichi Tanaka olarak

Ao Haru Ride, ortaokulda Kō Tanaka adında bir çocuğa aşık olan Futaba'nın etrafında dönüyor. Ancak, bir yanlış anlaşılmadan sonra, yaz tatilinde okulları değiştirmesiyle arkadaş olarak ilişkileri sona erer. Lisedeyken, bu sefer Kō Mabuchi adı altında tekrar Kō ile tanıştığında dünyası bir kez daha alt üst olur.

Ai Yoshimura(Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU) diziyi yönetiyorÜretim I.G.Tomoko Konparu(Kimi ni Todoke,Uta no Prince-sama - Maji Love 1000%,Tanrısız Pazar) komut dosyasından sorumludur.Honeyworks ile CHICOniyet rol yapmak açılış şarkısı,Fuji kumaşbitiş tema şarkısını seslendirecek vetatlıbir gerçekleştirecekşarkı ekle.

Sakisaka, Ao Haru Yolculuğuna başladı manga 2011'de dergide yayınlandı ve Shueisha, geçen ay Japonya'da dokuzuncu derlenmiş cilt sevk edildi. mangası da vardısıralanmışilk 20'den biri olarakşojomanga ve yayıncılık alanlarında profesyoneller tarafından önerilen manga. YaniyayınlarSakisaka'nınIşık kenarıKuzey Amerika'da manga.

Canlı aksiyon film uyarlaması daarduvazAralık için.