Arte Manga Hakkında Kadın Rönesans Ressamı Anime TV Aldı

Arte Manga Hakkında Kadın Rönesans Ressamı Anime TV Aldı

Mikako Komatsu,Katsuyuki Konishianime yıldızı

Tokuma ShotenCuma günü ortaya çıktıOhkubo'da'sSanatmanga bir televizyon anime uyarlamasına ilham veriyor.Mikako Komatsuitibarlı kahramanı ve hevesli ressam Arte olarak yıldızlar veKatsuyuki KonishiArte'yi çırağı olarak alan ressam Leo'yu oynuyor.

Ohkubo duyuruyu kutlamak için bir illüstrasyon çizdi.

Medya Yapın tekliflermanga dijital olarak İngilizce ve hikayeyi anlatıyor:16. yüzyıl Firenze, İtalya. Tek kız, Tek SANAT tutkusu!Sanatın geliştiği Rönesans döneminin doğum yeri. Bu uçsuz bucaksız şehrin küçük bir köşesinde, korunaklı bir kızın yolculuğu başlar. Asil bir ailede doğan bir kız için imkansız bir kariyer olan sanatçı olmayı hayal ediyor. O günlerde sanat, yalnızca erkeklere ait bir meslekti ve kadınlar güçlü bir ayrımcılığa maruz kalıyordu. Bu zorluklara rağmen, Arte sıkı çalışma ve olumlu bir tavırla sebat ediyor!

Ohkubo başlatılan içindeki mangaAylık Çizgi Roman ZenonTokuma Shoten, manganın 11. derlenmiş kitap cildini Cumartesi günü yayınlayacak. Media Do, geçen Aralık ayında üçüncü cildi dijital olarak İngilizce olarak yayınladı.

Kuzey Yıldızları Resimlerive Tokuma Shoten dijital olarak yayınlanan Silent Manga Audition web manga dergisinde İngilizce manganın 17 bölümü.

Kaynak: komik natalie