As Avukat 6 Maya Görünümünü Açıkladı, 9 Haziran Yayın Tarihi

As Avukat 6 Maya Görünümünü Açıkladı, 9 Haziran Yayın Tarihi

Bonuslar, yeni şarkı söyleyen karakter de ortaya çıktı

CAPCOMPazar günü bir canlı yayın etkinliği sırasında Gyakuten Saiban 6'yı piyasaya süreceğini duyurdu (As Avukat 6)Nintendo3doyun9 Haziran'da Japonya'da yayında ayrıca Mayoi Ayasato (İngilizce versiyonunda Maya Fey) karakterinin oyunda görüneceği de ortaya çıktı. CAPCOM ayrıca Pazar günü Maya'nın görünümünü ortaya çıkaran oyunun ikinci tanıtım videosunu yayınlamaya başladı.

Canlı yayın etkinliği ve aşağıdaki 'bonus tanıtım tanıtım videosu' da oyunun sınırlı sürümünü satın alanların oyunda iki ekstra kısa hikayeye erişebileceğini ortaya koydu. Senaryolardan biri Kurain'deki Phoenix Wright (Ryūichi Naruhodo) etrafında, diğeri ise Japonya'daki Apollo Justice (Hōsuke Ōdoroki) etrafında dönecek. Ayrıca oyunun ilk kopyalarını satın alanlar Phoenix Wright, Apollo Justice ve Athena Cykes (Kokone Kizuki) için özel kostümlere sahip olacaklar.Canlı yayın ayrıca yeni karakter 'Potdino Niwakasu'yu da ortaya çıkardı. Potdino, tanıklığını söyleyen eksantrik bir karakterdir.

Oyun, paket sürümü için 5,800 yen (yaklaşık 51 ABD Doları) ve indirme sürümü için 5,546 Yen (48 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak.

Oyunda daha önce ortaya çıkan diğer karakterlerDahil etmek:

  • Nayuta Sadmadhi, Kurain Krallığı'nda bir savcı
  • Bokuto Tsuaani, bir çırak rahip
  • Layfa Padma Kurain, Kurain Krallığı'nın tapınak kızlık prensesi
  • Fumitake Auchi (Gaspen Payne), bir savcı

Oyunun teması bir 'mahkeme devrimi'. Oyun, 'gizem ve inanç ülkesi' olan Kurain Kingdom adlı bir ülkede geçiyor. Oyun, Kurain kanunları mahkemenin avukata ihtiyaç duymadığına hükmettiği için sanıklara sadece vazgeçmelerinin söylendiği bir 'İstifa Mahkemesi' içeriyor. Oyun iki ana karaktere sahip olacak: Phoenix Wright ve Apollo Justice. Phoenix'in hikayesi Kurain Kingdom'da geçecekken, Apollo'nun hikayesi Japonya'da geçiyor. Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies oyununun 'Mood Matrix' sistemi, Ace Attorney 6'da geri dönecek.

As Avukat 6 dagelişimBatı için.

Kaynak: Famitsu ( Bağlantı 2 )