Aşk Canlı! Sunshine'ın Karakter Profilleri, Hikayesi, Görüntüleri Açıklandı

Aşk Canlı! Sunshine'ın Karakter Profilleri, Hikayesi, Görüntüleri Açıklandı

Okuyucu anketleri ile belirlenecek yeni grup adı

için resmi web sitesi Aşk Canlı! Güneş ışığı!! proje açık Perşembe günü karakterler ve hikaye. Karakterlerle birlikte,ilan edildidöküm, şunları içerir:

Anju Inamiolarak Chika Takami : Üç kız kardeşin en küçüğü, bir μ hayranı ve okuldaki idol biriminin lideri. Ailesi, deniz manzaralı bir açık hava banyosuna sahip bir han işletiyor. İkinci sınıf öğrencisi.

Merhaba! Ben Chika Takami ve tam burada, Shizuoka vilayetindeki Suruga Koyu'nda bulunan Uchiura'daki Ura no Hoshi Girls Academy'de ikinci sınıf öğrencisiyim. İlk başta, bir idol olmak, kırsalda yaşamak bize çok uzak bir dünya gibi görünüyordu, bu yüzden denemeden önce pes etmemiz gerektiğini düşündük. Ama okuldaki idol grubu μ bana, eğer pes etmezsen hayallerinin gerçekleşeceğini öğretti. Herkes gülebilir ama ben bu konuda ciddiyim. O kadar çok baktığım parlayan μ'lara biraz daha yaklaşmak istiyorum. Açıkçası, muhtemelen çok aceleci bir şey olduğunu biliyorum, ama... Denemekle kaybedecek hiçbir şeyim yok. Honoka, hiçbir şey denemezsen hiçbir şeyin başlamayacağını söylediği için, cesurca ilk adımı attık.Rikako Aidaolarak Riko Sakurauchi : Aslen Akihabara, Tokyo'da yaşayan, ancak Uchiura'ya transfer olan ikinci bir yıl. İçine kapanık bir kişiliğe sahip sade bir kız. Sanatta iyidir ve iç mekanları tercih eder. Chika'nın etkisiyle bir okul idolü oldu.

Ben Riko Sakurauchi, Ura no Hoshi Girls Academy'de ikinci sınıf öğrencisiyim. Okulları şehirden yeni transfer ettim, ama aslında ben sakin bir kişiliğe sahip sıradan bir liseli kızım. Bunu kaç kez söyledim? Chika buna gerçekten inanmadı ve ben farkına varmadan bir okul idolü olana kadar beni bu işin içine çekti. Bu yüzden bir idol olarak başaracağıma pek güvenim yok ama bana güvenen herkese biraz da olsa yardım etmek için biraz daha güçlenebilseydim, sorun olmazdı. benim için. Turuncu ülkenin ortasındaki bu okula ilk geldiğimde sürpriz üstüne sürpriz oldu ama burayı gerçekten sevmeye başladım. Herkes bana bu çok özel yeri verdi ve benim hayalim onların hayallerini gerçekleştirmek. Buraya geldiğimde ilk kez böyle şeyler yapmayı öğrendiğimi hissediyorum.

Nanaka Suwaolarak Kanan Matsuura : Yakındaki bir adada büyükbabasıyla birlikte yaşayan ve bir dalış mağazası işleten üçüncü bir yıl. Chika ile çocukluk arkadaşıdır ve planlarında ona yardım etmek için bir okul idolü olmuştur.

Ben Kanan Matsuura. Lise üçüncü sınıftayım ve ailemizin burada, Uchiura'daki plajdaki dalış mağazasında yardımcı oluyorum. Uchiura, yeşil dağları, masmavi denizleri, göz alabildiğine uzanan gökyüzü, göz kamaştırıcı güneş ışığı ve beyaz bulutları ile övünür. Her gün o güzel manzaraya bakmak bile beni mutlu etmeye yetiyor. Ah, ama buna ek olarak, bir de yakın çocukluk arkadaşım var... bir dakika, acaba onu koyarsam Chika kızacak mı? Hehe. Çocukluk arkadaşım Chika'nın endişeli kişiliği biraz olgunlaşmamış ama inanılmaz neşesi ve tuhaf düşünme tarzı onu diğerlerinden farklı kılıyor. Sanırım son zamanlarda yine tuhaf bir şeylerin peşinde. Her neyse, dalgalar tarafından sürüklenirken hiçbir şey düşünmeden dümdüz yüzüyorum ve zihnim gerçekten bomboş oluyor. Şimdilik şirin çocukluk arkadaşımın planına yardım etmem gerektiğini hissediyorum. Garip, değil mi?

Arisa Komiyaolarak Dia Kurosawa : Tanınmış bir yerel klandan gelen ikinci sınıf bir kız. Doğal olarak öğrenci konseyi başkanı oldu. Gururlu ve havalı. Profilinde, Chika'nın yenilgiyi kabul eden bir insan olmadığı için onu takımına aldığına pişman olacağını belirtiyor. Dia kelimesi Japonca'da 'elmas' anlamına gelir.

Gerçek şu ki, bir okul idolü olmak gibi utanç verici bir eylemde beni görmek imkansız olurdu, sadece bir yarışmayı kaybettim. Kız kardeşimi de rehin almışlar. bu yüzden katılmaya karar verdimAşk Canlı!. Ancak, katılmanın ötesinde, mutlak zaferden daha azını kabul etmeyeceğim. Ne de olsa, Kurosawa ailesinin kızının iki başarısızlığı olmayacak. Beni üye yaptığın için seni pişman edeceğim. Kendini hazırla, Chika. Fufu.

Shuka Saitoolarak yo Watanabe : Milli takımda yer alacak kadar yetenekli birinci sınıf ve yüksek dalgıç. İş kıyafetlerini sever. Kendi feribotuna kaptanlık yapma hayalleri.

Ben Yō Watanabe, Ura no Hoshi Girls Academy, Sınıf 1, numara 26. Özel becerilerim yüksek dalış ve hava tahminleri. İmza hamlem ters üç buçuk sıkışmış takla! Bu kadar!!! ...bekle bu kötü, ama hakkımda başka bir şey söyleyemem! Ben ne yaparım? Belki de idol olmaya uygun değilimdir. Um, sanırım günlük egzersizler yapıyorum ve koşuyorum ve babamın izinden gitmek ve vapur kaptanı olmak istiyorum. Hmm, bu iyi mi merak ediyorum? Dostum, idollerin kendilerini tanıtma şekline alışık değilim ama neyse! Aslında onları denediğimde şarkı söylemeyi ve dans etmeyi oldukça eğlenceli buldum ve takım olarak oynamak da eğlenceli! O halde, Yō Watanabe Love Live'a doğru yola çıkıyor! Yelken aç!! Selamlamak!!!

Aika Kobayashiolarak Yoshiko Tsushima : Sürekli olarak kötü şansı var, bu yüzden kendini bir iblis olarak görüyor, ancak bununla gurur duyuyor. Numazu Şehrinde doğan ikinci sınıf öğrencisi. Mikan'dan (citrus unshiu, portakalın bir çeşidi) nefret ediyor.John' gerçek adı yerine Yoshiko.

Johanne'in gözlerine bakmakla umutsuzca aşık oldun. Ben Tsuhima Yoshiko Johanne, sizi alevlerin sonsuz yandığı aşk cehennemine gönderecek düşmüş melek. Biliyor muydun? Ben gerçekten bir şeytanım. Sonuçta, yürüyüşe çıktığımda her zaman yağmur yağar. Kar yağdığında, her zaman seyahat ederim. Hayatımda hiç marketten çekiliş kazanmadım. Ve finallerden hemen önce grip oldum. Bu kötü şans sadece tesadüf değil. Tanrı'nın öfkesini günahkar düşmüş bir melek olarak hissediyorum çünkü çok tatlıyım. Peki? Neden bana katılmıyorsun ve sen de cennetten düşmüyorsun? Söz veriyorum eğlenceli olacak.

Kanako Takatsukiolarak Hanamaru Kunikida : Nesiller boyu yerel bir türbeye bakan bir ailenin birinci sınıf öğrencisi ve kızı. Şarkı söylemede iyi ve yerel bir koro üyesi. Okumayı sever ve çabuk başı döner.

Okul idolü olacağımı hiç düşünmemiştim ama arkadaşım Ruby beni bu konuda rahatsız etmekten vazgeçmiyor. Sanırım kader dedikleri bu, ve elimden gelenin en iyisini yapacağım! Yani, eminim dünyadaki tüm güzel şeyleri bir araya getirseydim yeniden doğsaydım bile Ruby ile hala birlikte eğleniyor olurdum. Büyükbabamı tapınakta çok fazla dinlediğim için öyle söylüyor olabilirim. Ehehe. Bir tapınağa bakan bir ailede doğdum ama yine de hep kitaplarımı düşünürüm. Ve nereye giderseniz gidin ve kiminle konuşursanız konuşun sonunda insanlar yapayalnızdır. Keşke bu konuda ne hissettiğimi anlayan en az bir kişi olsaydı.

her zaman Suzukiolarak Hadi Ohara : İtalya merkezli Fransız babası bir İtalyan tarzı oteller zincirini yöneten yarı Japon üçüncü sınıf bir kız. Parlak bir kişiliğe sahiptir ve kendi hızında hareket eder.

Ha? Ben? Bir idol mü? Fırfırlı üniformalar giyen ve çocuklar gibi dans eden komik kızları mı kastediyorsun!? Ah, pardon, onları küçük düşürmek istemedim. Çok sevimliler. Japon idolleri için de aynı şeyi düşünüyorum. Ama benim için zor olduğunu düşünüyorum. ÇOK ZOR. Hayır, benim için olduğunu hissetmiyorum. Ahahah. En sevdiğim müzik türü endüstriyel metaldir. Yani üzgünüm. Herkes yapıyorsa, onları uzaktan desteklerim. O zaman, binicilik derslerimin zamanı geldi, o yüzden eve dönmem gerekiyor. Çooook~!

Ai Furihataolarak Yakut Kurosawa : Ağlamaya meyilli ve erkek fobisi olan ilk yıl. Dia'nın küçük kız kardeşi. Dikiş onun tek yeteneği.

Herkese merhaba! M, benim adım K-Kurosawa Ruby ve... Ben--özür dilerim, kekelemek için çok gergindim. Ah, ne yapmalıyım, ne yapmalıyım. Artık bilmiyorum. Oh, um, gerçek şu ki, daha önce babam dışında hiçbir erkekle konuşmadım. Bu yüzden erkeklerle aram gerçekten çok kötü ama idolleri gerçekten çok seviyorum ve onlardan biri olmak istiyorum. Hayatım boyunca idol olacağımı hiç düşünmemiştim ama bu şansın elimden kayıp gitmesine izin vermeyeceğim. Bu yüzden bugün gerçekten gerginim ama gözlerimi kapatıp elimden gelenin en iyisini yapacağım! Şu an gerçekten korkuyorum ama herkesi seviyorum. Herkes, lütfen bana destek olun!

Haziran sayısındanASCII Medya İşleri' Dengeki G's Magazine Perşembe günü proje hakkında daha fazla ayrıntı da açıkladı. Özellikle, üç 'anahtar kelimeyi' vurgulamaktadır.

Anahtar Kelime 1: 'Okuyucu Katılımı.' Okurlar katılarak hikayeden, karakterlerden ve gelişimden her şeyi yaratabilecekler. Herkesin projesidir, herkes için yaratılmıştır. Bu Dengeki G's Magazine orijinal planı. Anime ve oyunlarda aktif olarak görülen idol grubu μ'lar da bu şekilde yaratıldı.

Anahtar Kelime 2: 'μ'lerden esinlenilmiştir.' Chika Takami, idol grubuna hayran olan ve bir okul idolü olmayı hedefleyen ikinci sınıf bir lise öğrencisidir. Bu nedenle, grup μ'lerin kardeş grubu olarak adlandırılabilir. Grup, μ'nin ulaştığı aynı yükseklikleri hedefleyecektir. Lütfen yaratılan yeni kahramanları bekleyin Dengeki G's Magazine .

Anahtar Kelime 3: 'Sahil Kasabası Ayarı'. Kızlar, Shizuoka vilayetindeki Numazu yakınlarındaki sahil kasabası Uchiura'da yaşıyor. Bir pelerinin ucundaki mandalina bahçeleriyle çevrili bu kasabada kızlar, öğrenci sayısı 100'den az olan Ura no Hoshi Girls Academy'de okuyor. Bu küçük okulu canlandırmak için kızlar okulun idolü olmayı seçiyor!

bu Aşk Canlı! Güneş ışığı!! proje ilk olduilan edildiŞubat ayında bir teaser görüntüsü ile.

2010 yılında anime stüdyosu Sunrise,Lantis, ve ASCII Media Works' Dengeki G DergisibaşlatılanAşk Canlı! hayranlarının kurgusal idollerin geleceği hakkında oy kullanmasına izin veren, kendi kendini tanımlayan bir 'nihai kullanıcı katılım projesi' olarak. Ardından bir dizi müzik CD'si ve animasyonlu müzik videosutakip etti. Proje üyeleriilan edildi2012'de, bir sonraki yıl için tam bir anime serisine yeşil ışık yakıldı. animenin ikinci sezonuyduilan edildiHaziran 2013'te.

gevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan dizi.NIS Amerika ilan edildiGeçen hafta Cuma günü animenin birinci ve ikinci sezonlarını İngilizce dublajlı olarak yayınlayacak.

bir film olacakprömiyerJaponya'da 13 Haziran'da ve Japonya dışındaki sinemalarda Ağustos'ta başlayacak. NIS America, 12 Eylül'de Amerika Birleşik Devletleri galasını yönetecek.