Aşk Filminin Canlı Aksiyon Görevleri Tanıtım Videosu Önizleme Tema Şarkısı

Aşk Filminin Canlı Aksiyon Görevleri Tanıtım Videosu Önizleme Tema Şarkısı

Puantiyeli Stingray23 Haziran'da film açılışı için tema gerçekleştir

Canlı aksiyon filmi ve televizyon dizisi için resmi web sitesiadaptasyonnın-ninEma ToyamaAşkın Görevleri (Watashi ni xx Shinasai!) romantik komedi mangası başladı yayın Akışı Cumartesi günü film için 15 saniyelik tanıtım videosu. Video ortaya çıkıyor ve önizlemelerPuantiyeli Stingray' tema şarkısı 'Ichidaiji (xx ver.).'

Dört bölümlük dizinin ilk bölümü ekrana gelecek.MBS25 Mart'ta veTBS27 Mart'ta, film ise 23 Haziran'da Japonya'da vizyona girecek. Filmi ve diziyi Tōru Yamamoto yönetiyor.Filmin yıldızları:

Tina Tamashiro(solda) Yukina olarak ve Yuta Köseki (sağda) Shigure Kitami olarak


Orakio(solda) Yukina'nın editörü Shimonita olarak veRiho Takada(sağda) Hisame'nin editörü Kawabuchi olarak


Aşağıdaki resimde soldan sağa gösterilen diğer oyuncular,Dahil etmek:

  • Anna YamadaShigure'nin ona karşı hisler besleyen çocukluk arkadaşı Mami Mizuno olarak
  • Kanta Santō - Akira Shimotsuki, Yukina'nın çocukluk arkadaşı ve Shigure'un rakibi
  • Daichi KanekoCep telefonu romanı popülerlik için Yukina'nınkiyle rekabet eden Shigure'nin üvey kardeşi Hisame Kitami olarak

Kodanşa Çizgi Romanları yayınlarKuzey Amerika'daki manga ve hikayeyi anlatıyor:

Cep telefonu yazarı Yukina Himuro, hayranlarının aşk hikayelerine olan talebini karşılamak için ilk elden romantizm yaşaması gerektiğine karar verdi. Ama buz gibi şöhretiyle, erkek arkadaş rolünü oynamaya istekli birini nasıl bulabilir? Tabii ki okulun en popüler çocuğuna şantaj yaparak!

Toyama başlattıödüllümangaKodanşa'sNakayoshi2009 yılında dergi veBittiHaziran 2015'te yayınlandı. Kodansha, manga için derlenmiş 19 cilt kitap yayınladı. Kodansha Comics, geçen Mayıs ayında manganın 14. cildini yayınladı. ToyamabaşlatılanWatashi ni xx Shinasai! başlıklı yeni bir manga! Çift-tavuk (Missions of Love - Couple Arc) 2 Mart'ta.

Kaynak: komik natalie