'Asla çevrimiçi bir kız olmadığını mı düşündün?' Anime'nin Açılış Şarkısı Videoda Önizlendi

'Asla çevrimiçi bir kız olmadığını mı düşündün?' Anime'nin Açılış Şarkısı Videoda Önizlendi

Luce Twinkle Wink☆7 Nisan'da çıkacak olan anime için '1st Love Story' şarkısını söylüyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninShibai KinekoNetoge no Yome wa Onna no ko ja Nai'den Omotta'ya mı?Ve hiç çevrimiçi bir kız olmadığını mı düşündün?) hafif romanlar başladı yayın Akışı Salı günü tanıtım videosu. Video, beş üyeli idol grubunun açılış tema şarkısı '1st Love Story'nin ön izlemesini yapıyor.Luce Twinkle Wink☆.

Hideki: Çevrimiçi oyunlarda kadınlara inanmayı bırakmıştım ama artık bir çevrimiçi oyun karım var!? Ben de 'Eh, muhtemelen sadece bir erkek' diye düşündüm, ama...
ben: ben... ben...
Hideki: O çok tatlı bir kız!! Fakat...
Ak: Evet! Biz evlendik, değil mi?
Hideki: Oyunlar ve gerçeklik arasındaki çizgiyi ayırt etmekte zorlanan hayal kırıklığı yaratan bir güzel! Kahretsin, hızlı bir şeyler yapmalıyım, yoksa gerçekliğim ölecek! Eşim Ako'yu normal bir insan yapmak için loncadaki faaliyetlerime başlıyorum! Eğlenceli ve parlak çevrimiçi oyun hayatımız şimdi başlıyor! Netoge no Yome wa Onna no ko ja Nai'den Omotta'ya?. 7 Nisan 2016'da yayınlar başlıyor!

Hideki Nishimura isimli genç bir adam, kız olduğunu düşündüğü bir kişiye internette itirafta bulunsa da o kişinin erkek olduğu ortaya çıkar. Bu 'siyah tarihi' sır olarak saklar ve bir daha asla çevrimiçi bir 'kız'a güvenmemeye yemin eder. Ancak bir gün internette bir kız ona itirafta bulunur ve onun aslında Ako Tamaki adında güzel bir kız olduğu ortaya çıkar. Ako, çevrimiçi dünya ile gerçeklik arasındaki farkı söyleyemez ve iletişim kurmakta zorlanan bir yalnızdır. Hideki ve loncasından arkadaşları onu 'düzeltmek' için birlikte çalışmaya karar verirler.

Animenin ana kadrosuiçerir:Toshiyuki Toyonaga(Durarara!!Mikado Ryūgamine) Hideki Nishimura / Lucian olarak

Rina Hidaka(Kılıç Sanatı ÇevrimiçiSilika) as Ako Tamaki / Ako

Inori Minaz(Okul-Canlı!Yuki Takeya) Akane Segawa / Schwein olarak

M.A.O.(Derebeyinden Enri Emmot) Kyō Goshōin / Kayısı olarak

Hitomi Ohwada(ShirobakoMidori Imai) Nanako Akiyama/Sette olarak

Yoshino Nanjo(Aşk Canlı!Eli Ayase), Yui Saitō/Nekohime rolünde

Shinsuke Yanagi(Ro-Kyu-Bu! SS,Momo Kyun Kılıcı) animeyi yönetiyorproje No.9, veTatsuya Takahashi(bu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar,Atelier Escha & Logy: Alacakaranlık Gökyüzünün Simyacıları) seri kompozisyondan sorumludur.

anime olacakprömiyerüzerindeTokyo MXkanal 23:30 7 Nisan'da da gösterime girecek.televizyonu arıyorumveBS117 Nisan'da sırasıyla 26:00 ve 24:30'da (etkili olarak 8 Nisan'da 02:00 ve 12:30'da)

Kineko ve illüstratörHisasiseriyi 2013'te başlattı veKadokavasekizinci hafif roman cildini geçen Ağustos yayınladı.Kazui Ishigamibir manga uyarlaması çiziyorDengeki G'nin Çizgi Romanıdergisi ve Kadokawa geçen Ekim ayında ikinci derlenmiş cildi yayınladı.

Hisasi ayrıca Savaşçı karakter tasarımını yarattı.bikini savaşçılarıtelevizyon anime dizisi ve o çizdisevimli şeytan kız arkadaşıyetişkin mangasıDijital Manga Inc.'sProje-HdamgayayınlananKuzey Amerikada.