Ateş Amblemi Kaderleri Aynı Cinsiyetten Evlilik Seçeneği Ekliyor

Ateş Amblemi Kaderleri Aynı Cinsiyetten Evlilik Seçeneği Ekliyor

Erkek avatar 'Fetih'te bir erkek seçeneği seçebilir; kadın avatar 'Birthright'da kadın seçeneğini seçebilir

Nintendo onaylanmış Salı günü video oyunu haber sitesi Polygon ile Nintendo 3DS için yaklaşan Fire Emblem Fates oyunlarının oyuncunun avatarı için aynı cinsiyetten bir evlilik seçeneği sunacağını duyurdu.

Ateş Amblemi Kader' 'Fetih' ( Anya Ōkoku ) sürümü, erkek avatarın evlenebileceği bir erkek karaktere sahip olacak. 'Doğum Hakkı' ( Byakuya Ōkoku sürüm, kadın avatarın evlenebileceği bir kadın karaktere sahip olacak. Her iki seçenek de oyunun indirilebilir üçüncü baskısında mevcut olacak.

Nintendo, dahil etme konusunda şu açıklamayı yaptı:Oyun deneyimlerimizin faaliyet gösterdiğimiz toplulukların çeşitliliğini yansıtması gerektiğine inanıyoruz ve aynı zamanda oyunun senaryosu ve oyunun doğası gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurarak her bir başlığın oyun özelliklerini her zaman tasarlayacağız. oyun oyna. Sonuçta, oyun oynamak eğlenceli olmalı. biz bunu hissediyoruz Ateş Amblemi Kader oynaması gerçekten zevkli ve umarız hayranların oyunu beğenir.

Nintendo'nun yapacağı duyuru izin vermemek 3DS oyununda eşcinsel evlilik Tomodachi Yaşamı geçen yıl tartışmalara yol açtı. şirket daha sonraözür dilediihmal için ve gelecek yapmak için söz verdi Tomodachi Yaşamı oyunlar daha kapsayıcı.

Ateş Amblemi Kader Japonya'da Perşembe günü ve 2016'da batıda gemiler.

[Aracılığıyla Silikonra ]