Ateş Amblemi Kaderlerin Dokunma Özelliği Batı Sürümünde Evli Çiftler İçin Hala Mevcut

Ateş Amblemi Kaderlerin Dokunma Özelliği Batı Sürümünde Evli Çiftler İçin Hala Mevcut

Özellik oyunun diğer bölümlerinden kaldırıldı

GameSpot'un 'The Lobby'sinin bir bölümü meydana çıkarmak Salı günü, Fire Emblem Fates'in Batı sürümünde 'sevişme' özelliğinin hala mevcut olduğunuNintendo3DS oyunlar, ancak yalnızca evli çiftleri içeren sahneler için.

Oyunun belirli bölümlerinde, oyuncunun avatarı, 3DS dokunmatik ekranda yüzlerine dokunarak evlendiği karakteri 'uyandırabilir'. Ayrıca oyuncular, karakterlerinin partneri banyodan çıktıktan sonra buharı atmak için 3DS mikrofonu kullanabilirler. Bu özellikler oyunun Japonca versiyonunda mevcuttur.

Nintendo'nun sahip olduğuilan edildioyunun Batı sürümünden bir ilişki kurucu olarak 'sevişme' özelliğini kaldıracağını söyledi. Japonca versiyonda, oyuncunun destek seviyesini yükseltmek için ekrana sürtünerek veya kaleme dokunarak parti üyelerinden birinin yüzünü 'evcillemesi' gerekir. Batı versiyonunda, live-2D animasyon dizisi hala 'sevişme' özelliği olmadan dahil edilmiştir. Oyuncu hala destek bonuslarını alır.Nintendo gönderildi Ateş Amblemi Kaderleri: Doğuştan Hak ve Ateş Amblemi Kader: Fetih 25 Haziran'da Japonya'da ve Batı'da 19 Şubat'ta oyunlar piyasaya sürülecek.

Kaynak: Silikonra