Atlus, Shin Megami Tensei: Deep Strange Journey Remake'in Sonbahar İçin Yeniden Yapılışını Açıkladı

Atlus, Shin Megami Tensei: Deep Strange Journey Remake'in Sonbahar İçin Yeniden Yapılışını Açıkladı

Oyun, Strange Journey 2009'u yeniden canlandırıyorNintendoOrijinal biten, karakterli DS oyunu

atlus ilan edildi 'Yeni Başlık Duyurusu Özel Bahar 2017' sırasındacanlı yayınPazar günü, Shin Megami Tensei: Deep Strange Journey'i geliştiriyor.Nintendo3DS, Shin Megami Tensei: Strange Journey Nintendo DS rol yapma oyununun yeniden çevrimi. Oyun sonbahar için planlanıyor.

Oyun, orijinal oyunu bir üs olarak kullanacak ve aynı zamanda orijinal içerik ekleyecek ve zindanları keşfederken bile herhangi bir zamanda tasarruf etme kabiliyetini kullanacak. Oyun, yeni bir son ve seslendirdiği orijinal bir karakter (aşağıdaki görselde görülüyor) ekler.Megumi Han.

Oyunun resmi web sitesi, bu haftaki sayısınınKadokavaHaftalık Famitsu dergisi Perşembe günü daha fazla bilgiye sahip olacak.Orijinal oyun 2009'da Japonya'da ve 2010'da Kuzey Amerika'da piyasaya sürüldü. Oyunun hikayesinde, Antarktika'da dokunduğu her şeyi tüketen ve Dünya'yı potansiyel olarak tehdit edecek şekilde genişleyen boyutlu bir portal açılıyor. Birleşmiş Milletler, olgunun doğasını araştırmak için bir görev gücü gönderir. Oyuncu bir karakter yaratır ve isimlendirir ve portal içindeki zindanları keşfeder. Shin Megami Tensei serisindeki birçok oyun gibi, oyuncu zindanları birinci şahıs bakış açısıyla keşfeder ve onları işe almak için iblislerle pazarlık yapabilir. Orijinal oyunun üç olası sonu vardı.

atlusilan edildiOcak ayında Shin Megami Tensei video oyunu serisi için 25. yıl dönümü projesi. 25. yıl dönümü projesinin resmi web sitesi daha sonrameydana çıkarmakprojenin Nintendo 3DS için yeni bir oyun içereceğini söyledi.

Atlus aynı zamandagelişmekteYıldönümü projesinin bir parçası olarak Nintendo Switch platformu için bir Shin Megami Tensei oyunu.

[Aracılığıyla Silikonra ]