Attack on Titan 3DS Game Ekran Görüntüleri, Detaylar Yayınlandı

Attack on Titan 3DS Game Ekran Görüntüleri, Detaylar Yayınlandı

Shingeki no Kyojin~Jinrui Saigo no Tsubasa Aralık ayı için planlanıyor

enterbeyinFamitsu dergisi gönderildi ekran görüntüleri ve daha fazla ayrıntıNintendo3DS eylemioyuniçinTitan'a SaldırıPerşembe günü. İçindeShingeki no Kyojin~Jinrui Saigo no Tsubasa (Titan'a Saldırı: İnsanlığın Son Kanatları), oyuncu istilacı devleri ele geçirirken Eren, Mikasa, Armin ve Survey Corps'un diğer üyelerini kontrol ediyor. Karakterler, yüksek hızlı aksiyon için hikayenin imzası olan 3D manevra donanımını kullanıyor.

Her görevde bilgisayar, oyuncunun yanında savaşan müttefikleri kontrol eder. Müttefikler yakalanırsa, oyuncu, insanlar yenmeden önce Titanların kollarını keserek onları kurtarabilir. Doğal olarak karakterler devler tarafından yenilirse oyuncu görevde başarısız olur ve oyun biter.

Oyunun hikaye modunda, oyuncu şunları yapabilir:deneyimmanga ve anime hikayesi. Bu modun başında oyuncu sadece Eren olarak oynayabiliyor ancak oyun ilerledikçe oyuncu Mikasa ve Armin'i seçebiliyor. Famitsu, Levi ve diğer karakterlerin de mevcut olabileceğini söylüyor.

Oyunun çok oyunculu modunda en fazla dört oyuncu işbirliği yapabilir. Oyuncular ayrıca bu modda kendi karakterlerini oluşturabilir, özelleştirebilir ve eğitebilir.

Spike Chunsoftoyunu 5 Aralık'ta Japonya'da 6.090 yen (yaklaşık 61 ABD Doları) karşılığında gönderecek. Famitsu gönderildi ek ekran görüntüleri çevrimiçi.

Kaynak: Famitsu

Resim ©Hajime Isayama/Kodanşa/Titan Üretim Komitesine Saldırı
© Spike Chunsoft Co., Ltd.