Attack on Titan Creator, Japon TV Şovunun İlgi Alanında Sırları Açıkladı

Attack on Titan Creator, Japon TV Şovunun İlgi Alanında Sırları Açıkladı

Devler, sarhoş net kafe müşterisinden ilham aldı

Titan'a Saldırımanga yaratıcısıHajime Isayamaüzerinde göründüNihon TVZip! programı ve kendisi ve mangası hakkında çeşitli detayları ortaya çıkardı. Manganın iki ünlü hayranı — Oriental Radio sunucusuAtsuhiko NakataveNogizaka46idol grup üyesiRina Ikoma- programda da yer aldı.

Programda 27 yaşındaki Isayama, yayınladığı ilk seri olan manga için dev Titanları çizerken çeşitli insan ifadeleri için bir referans kitabına baktığını söyledi.

Isayama, Titanların fikrinin kendisine, çalıştığı internet kafede sarhoş bir müşteriyle karşılaştığında geldiğini söyledi. Kişinin aynı türden olmasına rağmen iletişim kurma yeteneğinin olmamasından ilham aldığını ve o anda dünyadaki en tanıdık ve korkutucu hayvanın aslında insan olduğunu düşündüğünü söyledi.Isayama, manga fikrini dağlarla çevrili kırsal bir Japon kasabasında yaşadığı için bulduğunu açıkladı. Bir gün, mangasında duvarlarla çevrili kasabaya yansıyan dağların ötesine geçmek istedi. Eren'in şehir surlarının dışına çıkma isteği, çocukluğundakine benzer.

Isayama ayrıca programda idol grubunun büyük bir hayranı olduğunu açıkladı.Momoiro Yonca Z, ve hatta bir fan mutlu ceketi var (aşağıda resmedilmiştir). Isayama, mangasında özellikle acı verici bir sahne çizerken, kendini neşelendirmek için Momoiro Clover Z'yi düşündüğünü söyledi.

Programda, Ikoma bir Levi'ye sarılırken yanında oturuyordu.yastıkNakata ile mangayı tartışırken.

[Aracılığıyla Yaraon! ]