Attack on Titan Season 3, 18 Ağustos'ta Toonami'de Prömiyer Yapacak

Attack on Titan Season 3, 18 Ağustos'ta Toonami'de Prömiyer Yapacak

Altyazılı yayın akışı 22 Temmuz'da başlıyor

ResmiFacebookiçin sayfaYetişkin Yüzmek'sToonamiblok Pazartesi günü üçüncü sezonunun yayınlanacağını duyurdu.Titan'a Saldırı18 Ağustos'ta başlıyor.

YenimevsimniyetprömiyerJaponya'da 22 Temmuz saat 24:35'te (geçerli olarak 23 Temmuz saat 12:45'te)NHK(gösteri 25:15'te ekranlarda yayınlanacaktır.kansaibölge).

eğlenceev eğlencesini satın aldı,talep üzerine video, ve dizinin ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki yayın hakları.gevrek rulo, Funimation vehuluniyetaktarımdizi yayınlandığı gibi ve Funimation bir İngilizce yayınlayacakdub.

Sezon zaten dünya prömiyerini yaptıAnime Fuarı8 Temmuz'da ve Funimation'da ekranlı geçen hafta Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da hem İngilizce altyazılı hem de İngilizce dublajlı ilk bölüm.

Geri dönen personelAkıllı Stüdyoşunları içerir: baş yönetmenTetsuro Araki, müdürMasashi Koizuka, Senaryo denetçisiYasuko Kobayashi, karakter tasarımcısıKyoji Asano, yardımcı yönetmenHiroyuki Tanaka, baş animasyon yönetmenleri Kyoji Asano veSatoshi Kadowakive besteciHiroyuki Sawano, diğerleri arasında.X JaponyaveHYDEvardırperformansaçılış tema şarkısı.

Kaynak: Toonami Facebook