Avustralya ve Yeni Zelanda'da AnimeLab'da Soul Eater Yayını

Avustralya ve Yeni Zelanda'da AnimeLab'da Soul Eater Yayını

51 bölümün tamamı artık çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izlenebilir.

haberleriRuh yiyici' ekAnimeLab'ın büyüyen kadrosu düştü dijital bülten . Manga uyarlamasının 51 bölümünün tamamı, İngilizce altyazılı Japonca sesli olarak ücretsiz olarak izlenebilir.

Soul Eater'ı AnimeLab'de tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. burada .

Ruh yiyici

Soul Eater, Shinigami tarafından yönetilen özel bir okul olan Death Weapon Meister Academy'ye (DWMA) katılan öğrencilerin maceralarını takip eder.Rikiya Koyama) yeni nesil orakçıları eğitmek. Maka Albarn (Chiaki Omigawa) Soul Eater ile eşleştirilmiş bir meister (Kouki Uçiyama), bir iblis tırpanı ve birlikte dünyada düzeni sağlamak için kötü insanların ve cadıların ruhlarını avlarlar.Soul Eater aslen Atsushi Ōkubo tarafından yaratılan ve resmedilen ve tarafından yayınlanan bir mangaydı.Kare EnixiçindeAylık Shonen GanganMayıs 2004'ten Ağustos 2013'e kadar dergi. Seri o zamandan beri 25 ciltte toplandı veYen Basınİngilizce çevirisini yayınlar. Manga serisi ayrıca bir yan ürün üretti,Ruh Yiyen Değil!, Soul Eater başlamadan önce DWMA'ya katılan üç kızın talihsizliklerini takip ediyor.

Anime uyarlaması, Nisan 2008'den itibaren 51 bölüm için koştu, diziKEMİKLERyönlendirmesi altındaTakuya Igarashi(Yıldız Sürücü,kaptan dünya) dizi kompozisyonunun yanı sıraAkatsuki Yamatoya(gintama,Kahraman adam).Norifumi Nakamura(Ouran Lisesi Ev Sahibi Kulübü) ile sanat yönetimini ele aldı.Yoshiyuki Ito(Metal Simyacı,uzay züppe) karakter tasarımları veTaku Iwasaki(Siyah uşak,Gürren Lagann) müziği bestelemek.

Serinin lisansı alındıFUNimation Eğlenceayrıca bir İngilizce yayınlayan Kuzey Amerika içindub2010 yılında dizi.deli eğlenceAvustralya ve Yeni Zelanda'daki mevcut lisans sahibidir (AnimeLab onların akış hizmetidir) ve seriyi 2010'da dört koleksiyondan fazla ve 2013'te DVD'de tam bir koleksiyon olarak yayınladılar.